Jaunajā raidījuma "Slavenības. Bez filtra" sezonā atgriežas skandalozais pāris – Olga un Kaspars Kambalas, lai ikvienam ļautu ielūkoties savā ikdienā, kas nu ir krasi pārvērtusies – šobrīd daudz laika pāris pavada pieskatot Olgas dēla meitu.
Kādā no ratu pastaigām ar bērniņu, atklājas, ka Kaspars filmēsies kino, taču līdz filmēšanas procesam viņam ir nepieciešams izaudzēt garu bārdu. Spēcīgais vīrietis gan par to nav sajūsmā, jo jau tagad bārda viņam traucē, tāpēc pastaigas laikā viņš filozofē, vai to nav iespējams kā pieaudzēt.
Olga gan vīru kaitina, ka viņam šī brīža bārda jau ieguvusi sirmu nokrāsu. Kaspars gan zina, ko atbildēt uz sievas aizrādījumiem: "Sirma jau sanāk antireklāma tev. Ja man ir sirma bārda, tas nozīmē, ka tu mani vis laik satrauc."
Ko patiesībā Olga domā par vīra šī brīža izskatu, skaties video!
Lasi arī:
"Mēs esam atpakaļ!" Olga Kambala atklāti par ģimenes atgriešanos realitātes šovā

Olga un Kaspars Kambalas. Foto: ekrānšāviņš no 1188play