You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

Saturs turpināsies pēc reklāmas

VIDEO: Porziņģis dāsni dala piespēles un palīdz "Celtics" pārspēt "Pelicans"

Kristaps Porziņģis. Foto: AP Photo/Gerald Herbert/Scanpix

Kristaps Porziņģis. Foto: AP Photo/Gerald Herbert/Scanpix

Reklāma

Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis piektdien guva 16 punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) mačā, kurā viņa pārstāvētā Bostonas "Celtics" komanda izcīnīja uzvaru.

"Celtics" viesos ar rezultātu 118:116 (31:34, 28:19, 32:33, 27:30) uzvarēja Ņūorleānas "Pelicans" komandu.

Porziņģis laukumā pavadītajās 30 minūtēs un 27 sekundēs realizēja divus no septiņiem tālmetieniem, trīs no pieciem divpunktu metieniem un četrus no astoņiem soda metieniem. Viņa kontā bija arī piecas atlēkušās bumbas, sešas rezultatīvas piespēles, trīs pārtvertas bumbas, četri bloķēti metieni un trīs piezīmes. "Celtics" ar Porziņģi laukumā iemeta par trīs punktiem vairāk nekā ielaida.

Uzvaru bostoniešiem nodrošināja Džeisons Teitams, kurš pamatlaika pēdējā sekundē izpildīja sarežģītu pustālo metienu.

"Celtics" rindās rezultatīvākais ar 28 punktiem bija Džeilens Brauns, bet 27 punktus un desmit rezultatīvas piespēles pievienoja Teitams. Tāpat kā Porziģis, 16 punktus guva arī Deriks Vaits.

"Pelicans" komandā rezultatīvākais ar 40 punktiem bija Trejs Mērfijs, bet 20 punktus pievienoja Hosē Alvarado. Krisitianam Džeimsam Makolumam bija 17 punkti.

"Celtics" ar 34 uzvarām 49 spēlēs ieņem otro vietu Austrumu konferencē, bet "Pelicans" ar 12 panākumiem 49 mačos ir pirmspēdējā, 14.vietā Rietumu konferencē.

Kristaps Porziņģis. Foto: AP Photo/Gerald Herbert/Scanpix

Kristaps Porziņģis. Foto: AP Photo/Gerald Herbert/Scanpix

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Similar news

Saturs turpināsies pēc reklāmas