Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

10 superīgas idejas bērnu ballītes rīkošanai

Bērni, piepūšamā atrakcija. Photo by Lukas from Pexels

Bērni, piepūšamā atrakcija. Photo by Lukas from Pexels

Vai meklē jautras, neaizmirstamas vietas bērna dzimšanas dienas svinībām? Lūk, atradām 10 lieliskas vietas, kur organizēt bērnu ballīti:

1. Piepūšamās bērnu atrakcijas

Piepūšamās atrakcijas nostrādā vienmēr – tās aizrauj gan pavisam mazus bērnus, gan pusaudžus. Ne velti, ja ballītē ir piepūšamās atrakcijas jeb “pūšļi”, aktivitāte ir garantēta – bērnus no tiem teju nav iespējams dabūt laukā. Uzņēmumi piedāvā iznomāt atrakcijas dažādam bērnu vecuma grupām, kā arī cilvēku skaitam, kas vienlaikus var tās izmantot. Daudzas no tām ir krāšņas un atraktīvas un lieliski iederēsies arī tematiskajās ballītēs – te sastopami gan Helovīnu spoki, gan pandu atrakcijas, gan pirātu kuģi un princešu pilis un džungļi.

2. Virtuālās nu interaktīvās izklaides

Bērni mūsdienās novērtē virtuālas spēles un rotaļas. AB parks piedāvā gan iznomāt telpas ballītēm, gan arī lielisku atrakciju klāstu – šeit ballīte būs patiešām aizraujoša, bērni varēs izmēģināt braucienus virtuālajos amerikāņu kalniņos, cīnīties ar iebrucējiem kovboju stilā, apgleznot un palaist virtuālajā baseinā savu paša veidoto zivtiņu, pārbaudīt savu reakciju un sacensties ar draugiem dažādās citās atrakcijās.

3. Aktivitātes ārā, pikniks un mini zoo

Pierezervē savu piknika vietu Pik nik parkā un izbaudi lielisku atpūtu visai ģimenei. Ballīte šeit vienmēr būs izdevusies, ko te ir, ko darīt gan pavisam mazajiem, gan pieaugušajiem. Te ir gan batuti, gan rāpšanās sienas aktīvajiem un enerģiskajiem. Te varēsi izbraukt ar velokartiem vai uzspēlēt minigolfu vai baudīt ūdensparka atrakcijas, savukārt paši mazākie būs sajūsmā par traktorilcieniņu. Tāpat te ir pat mini zoo, kur satiksiet trušus, vistas, zosis, aitas un kazas.

4. Ballīte viesnīcā – atrakciju parkā

Ja vēlies privātu ballīti, kurā būtu jautri gan bērniem, gan arī pārējiem viesiem – izvēlies viesu namu, kurā padomāts arī par bērnu zonu un rotaļu laukumiem. Viens no favorītiem, mūsuprāt, ir pie Jelgavas esošās Līču ganības. Te ir kārtīgs atrakciju parks – gan velohopteris, gan minigolfs, slīdkalniņi, pieaugušie novērtēs bumlinga spēli un velolaivas braucienu. Tāpat varēsi traukties karuselī, vai ripos no kalna trakajā ratā pilnā sacīkšu ekipējumā, kā arī izmēģināt daudz ko citu!

5. Ballīte rotaļu istabā

Rotaļu istabas ballīte vienmēr patiks mazajiem gaviļniekiem. Turklāt tas ir ērti arī vecākiem – nav jāraizējas par to, ka negaidīti laika apstākļi varētu izjaukt svinības. Rotaļu istaba “Laimīgā pils” piedāvā gan izložņāt, gan izrāpelēties, gan bumbās iegrimt…

6. Radošās darbnīcas un spa procedūras bērniem

Radošās darbnīcas ir lieliskas ar to, ka tās nodarbina bērnus un ļauj uzzināt arī ko jaunu, turklāt tas notiek draugu kompānijā. AUCH bērnu ballītēs tiek gatavotas ziedu rotas, dizainēti t-krekli, veidoti slaimi un daudz kas cits.

7. Pikniks, gaisa takas un aktīvā atpūta pašā Rīgas sirdī

Pikniks, velokarti, gaisa takas, golfs, pastaiga uz ūdens un daudz kas cits aizraujošs ir pieejams arī tepat Rīgā – Pārdaugavas gaisa dārzos. Te iespējams arī nobaudīt gardas maltīte, atspirdzinošus dzērienus, kā arī kafiju un saldējumu. Līdz ar to ballītes organizētājiem nav jānoņemas ar ēst gatavošanu vai viesu apkalpošanu un var nodoties svinībām.

8. Spēļu un atrakciju noma tavai ballītei

Atraktīvas atrakcijas un spēles var ikvienu ballīti padarīt neaizmirstamu. Tās liek darboties kopā, sacensties, smieties kā lieliem tā maziem. Priekaatrakcija.lv piedāvā iznomāt ne tikai piepūšamās atrakcijas, bet arī virkni interesantu spēļu Tavai dārza ballītei vai sporta spēlēm – piemēram, Rodeo bulli, Sumo tērpus, velokartus, gaisa šāvēju, stafetes cīsiņu un daudzas citas. Ar šīm atrakcijām arī pieaugušais varēs justies kā bērns un izbaudīt īstu jautrību.

9. Lāzertags un lāzerpeintbols

Lāzertags ir aizraujošs kā bērniem, tā pieaugušajiem, Tā var izvērsties par ideālu ģimenes atpūtu. Laserdog - Lāzerpeintbola parkā tiek rīkotas gan bērnu ballītes, gan arī korporatīvie pasākumi un komandu saliedēšanās pasākumi. Tas ir tiešām lielisks veids, kā pavadīt laiku!

10. Izvēlies bērnu ballīšu vadītāju!

Ja organizē tematisko ballīti vai jebkādu citu pasākumu, kurā būs daudz bērnu, noteikti izvēlies vakara vadītāju – vai animatoru. Kidsplace.lv animatori ļauj mazajiem piedzīvot aizraujošus stāstus un rotaļas.


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...