Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

18.martā sabiedriskais transports Liepājā būs par brīvu

Sabiedriskais transports Liepājā par brīvu, attēls no Pixabay.com

Sabiedriskais transports Liepājā par brīvu, attēls no Pixabay.com

18.martā Liepājas pilsēta svinēs 397. dzimšanas dienu, tāpēc šajā dienā liepājnieki un pilsētas viesi sabiedriskajā transportā - pilsētas maršruta autobusos un tramvajos - varēs braukt bez maksas, bet tā nav vienīgā svētku aktivitāte.

Dodies īpašā pastaigā "Izgaismotā Liepāja"

Lielās dzimšanas dienas svinības sākas jau no šodienas - no 17. līdz 20.martam, kad norisināsies pastaiga "Izgaismotā Liepāja". Četru vakaru garumā liepājnieki un pilsētas viesi varēs aplūkot gaismās pārvērsto Liepāju un kājām izstaigāt daudzveidīgu un aizraujošu gaismas objektu maršrutu. Objekti būs apskatāmi katru pasākuma dienu no plkst. 19.00 līdz plkst. 23.00. Pastaigas maršruta buklets pieejams Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojā, kā arī Liepājas kafejnīcās, kultūras un aktīvās atpūtas vietā, tāpat to vari lejupielādēt savā telefonā.

Sabiedriskā transporta maršrutu kustības saraksti pieejami pašvaldības aģentūras "Liepājas sabiedriskais transports" mājaslapā www.liepajastransports.lv.

Atgādinām, ka sabiedriskajā transportā aizvien ir spēkā prasība obligāti izmantot FFP2 klases respiratoru bez vārsta (respiratori) vai medicīnisko sejas masku.

Te arī citas idejas, ko darīt Liepājā:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...