Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

3 vērā ņemami faktori, izvēloties ēdināšanas uzņēmumu skolām bērnudārziem un citām iestādēm!

Veselīgs ēdiens, Photo by Louis (EclipX) Hansel on Unsplash

Veselīgs ēdiens, Photo by Louis (EclipX) Hansel on Unsplash

Ja vēlies parūpēties par veselīgu maltīti savā uzņēmumā, tad, izvēloties ēdināšanas pakalpojumu piegādātāju, ir jāņem vērā vairāki faktori. Tas ir jo īpaši svarīgi, ja maltītes domātas bērniem, piemēram, bērnudārziem, skolām sporta nometnēm. 3 svarīgākie faktori, kas jāņem vērā, izvēloties ēdināšanas uzņēmumu, ir pārdomāta un sabalansēta ēdienkarte, veselīga maltīte un vecumam atbilstošs ēdiens.

Pārdomāta un sabalansēta ēdienkarte

Ēdienkartei jābūt pārdomātai! Tai jābūt dažādai, bet tai pat laikā uzturam jābūt sabalansētam un jāsatur visus organismam nepieciešamos produktus.

Veselīga maltīte

Ļoti būtiski, lai maltīte būtu veselīga - nodrošinātu organismu ar visām uzturvielām un vitamīniem, kas atbilst normām. Jebkuram produktam jāatbilst sanitārajām normām, jābūt PVD prasībām atbilstošiem higiēnas apstākļiem tos uzglabāšanas un pagatavošanas, kā arī piegādes procesos.

Vecumam atbilstošs ēdiens

Jebkuram ēdienam jābūt vecumam atbilstošam tā patērētājam, ar to saprotot, ka ēdiena un kaloriju daudzumu nevar piemērot vienādu kā pieaugušajiem, tā bērniem. Tas ir ļoti svarīgi, lai jau no bērnības bērni netiktu pakļauti palielināta svara riskam.

Veselīgu un sabalansēta ēdiena piegādi nodrošina uzņēmums “Sof.Ri”, kas nodarbojas ar skolu, bērnudārzu, aprūpes centru, sporta nometņu un citu uzņēmumu, iestāžu ēdināšanu Rīgā un Rīgas tuvumā. Ēdināšanas uzņēmums “Sof.Ri” pievērš uzmanību, lai maltītes būtu veselīgas un atbilstošu kaloriju daudzuma nodrošinātas atbilstoši vecumam. Ienāc https://ej.uz/mybi un nodrošini gardu un veselīgu maltīti arī savam uzņēmumam!

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...