Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Adoptēt bērnu – kā tas ir?

Bērnu adopcija, Photo by Austin Lowman on Unsplash

Bērnu adopcija, Photo by Austin Lowman on Unsplash

Adoptēt bērnu ir nopietns lēmums, kuru izšķiras pieņemt retais. Iemesli bērnu adopcijai ir dažādi – kādai ģimenei tas var būt vienīgais veids, kā bērniņš ienāk ģimenē, citi vienkārši vēlas sniegt siltas un mīlestības pilnas mājas, īstu ģimeni kādam, kuram tās trūkst. Raidījumā “Sieviete.Personīgi” savu pieredzi par bērna adoptāciju - Tomiņa ienākšanu ģimenē stāsta Iveta – Tomiņa jaunā mamma.

Ivetas ģimenes lēmums par bērna adopciju nācis caur gaužām rūgtu pieredzi, kuru pati salīdzina ar elli. Ģimenē, kurā jau tika audzināta meitiņa, bija plānots pieaugums. Gaidāmajam mazulim bija sarūpēts viss, iekārtota istaba un bērniņš tika gaidīts. Tomēr viņš neieradās..

Ģimenei gaidāmā mazuļa zaudējums bija neaprakstāms trieciens, tomēr pēc laika apspriežoties tika pieņemts lēmums – ja jau tikusi radīta vieta un gaidīts ģimenē ienākams bērniņš, šāda iespēja kādam jādod. Svarīgākais faktors bijis, vai Ivetas meitiņa spēs pieņemt brālīti vai māsiņu, un kā viņi sadzīvos. Ģimenē ienāca Tomiņš, bet Ivetas stāstu par to, kā tas notika un kādas bija sajūtas, nespēj aprakstīt nekas. Tikai viņa spēj visu no sirds izstāstīt, un šo stāstu vari noskatīties zemāk pievienotajā “Sieviete.Personīgi” sižetā, bet visu raidījumu skaties portālā 1188 Play.

Noskaties arī:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...