Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Advente tuvojas! Idejas skaistiem vainagiem

pinterest.com

Jau nākamsvētdien, 28.novembrī iedegsim pirmo sveci Adventes vainagā, kam sekos nākamās Adventes svētdienas jau decembrī.

Vai tev jau ir sagādāts Adventes vainags? Ja vēl nē, tad kāpēc šajās brīvdienās neizgatavot tādu pašam? Dodies uz tuvāko floristikas salonu, mākslinieku preču vai citu veikalu pēc nepieciešamajām izejvielām un ķeries klāt!

Šeit būs vairākas idejas, kā uztaisīt skaistu un īpašu vainagu paša rokām! Lai izgatavotu jebkuru vainagu – gan klasisku Ziemassvētku vainagu, gan drosmīgāku – galvenais ir iemācīties gatavot pašu pamatni. Kā? Noskaties kādu no video! Pirmajā video redzams, kā izgatavot vainagu, izmantojot gatavās pamatnes, otrajā – kā uzpīt vainagu pašam, savukārt trešajā – kā iegūto vainagu izrotāt.

Pavisam slinkie vienmēr var izmantot koka paliktni, paplāti vai skaistu šķīvi – galvenais, ir izvēlēties rotājumus pēc savas gaumes. Lai svētku sajūta ienāk katrās mājās vēl pirms Adventes laika!

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...