Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Agrita devusies uz Polijas-Ukrainas robežu palīdzēt kara bēgļiem

Agrita Bindre - Blumenaua, 1188 Play ekrānšāviņš

Agrita Bindre - Blumenaua, 1188 Play ekrānšāviņš

Agrita Bndre-Blumenaua ir pievienojusies brīvprātīgo grupai un devusies uz Poliju, lai palīdzētu cilvēkiem, kuri karadarbības dēļ devušies bēgļu gaitās. Humānās palīdzības koordinācijas punktos Agrita šķiro pirmās nepieciešamības preces un ir arī apņēmusies vairākus bēgļus nogādāt līdz Latvijai.

Agritai uz Polijas – Ukrainas robežu līdzi devusies arī TV filmēšanas komanda, dodot iespēju raidījuma “Ģimene burkā” skatītājiem būt klāt notikumos uz robežas un redzēt, cik milzīgu darbu veic brīvprātīgie no visas pasaules – kā tiek sniegta palīdzība bēgļiem un kā no kara plosītās Ukrainas cilvēki nokļūst drošībā.

Daloties ar pieredzēto 360TV skatītājiem, četru bērnu māmiņa atklāj, ka visvairāk viņu pārsteigusi un aizkustinājusi teju visu ceļā sastapto cilvēku laipnība un pretimnākšana. Kāda poļu ģimene, piemēram, uzaicinājusi kārtīgās brokastīs visu palielo brīvprātīgo grupu. Agrita atklāj arī, ka, iespējams palīdzības vedēji dosies iekšā Ukrainas teritorijā, jo robežas otrā pusē ir izveidojušās pat 15 kilometru garas rindas, kur cilvēki, ieskaitot bērnus un sirmgalvjus, vienkārši stāv ārā un salst.

Nevarētu teikt, ka pēdējā gada laikā uzņēmīgās sievietes dzīvē trūktu spilgtu pavērsienu un emociju, taču, līdzīgi kā daudziem, arī Agritas pasaulei pēdējo nedēļu notikumi Ukrainā piešķīruši pavisam citu, dziļāku dimensiju.

“To neredzot nesapratīsi kas patiesībā notiek.... Sirds lūzt to visu redzot un saprotot, ka cilvēku dzīves pāris dienu laikā ir radikāli mainījušās....” – šādu ierakstu par redzētu Agrita publicējusi savā Facebook kontā.

Skatieties arī:

Kongresu namā atvērts Ukrainas bēgļu atbalsta centrs

Saeimas deputāts Juris Jurašs devies uz Ukrainu cīnīties

Linda Mūrniece piedāvā atbalstīt ukraiņus caur Airbnb platformu

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...