Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Agritu par ātruma pārsniegšanu aptur policija

Agrita Bindre - Blumenaua, 1188 Play ekrānšāviņš

Agrita Bindre - Blumenaua, 1188 Play ekrānšāviņš

Nedienās ar likumsargiem iekūlusies četru bērnu māmiņa Agrita Bindre – Blumenaua. Viņa steigusies uz dēlēna Marka dzimšanas dienas ballīti un pat nepamanījusi, ka iebraukusi apdzīvotā zonā, nesamazinot ātrumu. “Es šodien esmu nogrēkojusies,” skatītājiem paziņo Agrita, kura parasti ļoti skrupulozi ievēro atļauto ātrumu – it īpaši, kad pārvietojas kopā ar bērniem. Vien tad, kad stūrē viena pati, reizēm ļaujot vaļu savai “bembista” dabai.

“Es braucu pēc kūkas bērnam tik labā noskaņojumā, jo gribas visu paspēt laikā. Iebraucu apdzīvotā zonā un man pretim ieslēdzās “mirgalkas” un es visu sapratu.” notikumu atceras Agrita un piebilst, ka no katra gadījuma ir jāizdara secinājumi. Šī mācība viņai bijusi ļoti vērtīga un citreiz sieviete noteikti trīsreiz apdomās, ar kādu ātrumu braukt.

Zemāk skaties 1188 Play video no 360TV realitātes seriāla “Ģimene burkā” ar Agritas pašas filmēto video no notikuma vietas.

Skatieties arī:

Agrita, viņas pielūdzēji un BMW - meksikāņu seriāls latviešu gaumē

Internetā satiktais pielūdzējs pārsteidz Agritu ar negaidītu atzīšanos

Kādu vīrieti Agrita vēlētos sev blakus ?


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...