Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Aivis Ceriņš: Katram darbam ir sava garoziņa

Aivis Ceriņš, 360TV šova "Pasaki to skaļi" ekrānšāviņš

Aivis Ceriņš, 360TV šova "Pasaki to skaļi" ekrānšāviņš

Pasākumu vadītājs un TV personība Aivis Ceriņš pēdējā laikā kavējies atmiņās par visiem darbiem, kurus sava mūža laikā ir darījis - to bijis ne mazums, to starpā arī fiziski smagi. Piemēram, pirmo velosipēdu viņš nopelnīja, lasot kartupeļus. "Tas bija ģimenes bizness, kur kundes Čierī jeb Čiekurkalna tirgū pirka vecāku kartupeļus. Vēlāk ar bērnības draugu Arti lasījām sēnes un ogas, kuras pārdevām pagasta iedzīvotājiem. Pēcāk mizojām baļķus guļbūvēm ar slīmestiem. Vienalga vai bija neizturama tveice vai lietus, bet mizojām un krājām metrus, par kuriem maksāja. Ja atminos pareizi, tad tie bija ap 35-50 centi/ metrā, atkarībā no baļķa diametra," saviem faniem atklāja vīrietis.

Lai gan tagad viņš nedara fiziski smagu darbu, viņš tāpat jūt nogurumu - reizēm pat vēl lielāku: "Pēdējos gadus iztiku pelnu ar scenāriju rakstīšanu, raidījumu un pasākumu vadīšanu. Sak’ kaulus nelauž, bet gana bieži sajūta ir ekvivalenta nomizotajiem baļku metriem, nostaigātajiem kilometriem mežos un paceltajiem kartupeļiem. Katram darbam ir sava garoziņa vai ne?"

https://www.instagram.com/p/CUZZ971MAXq/

Kā jau ziņots, Ceriņu ģimenei, kurā aug jau meitiņa Adele, augustā pievienojās dēliņš Francis. Zemāk skaties 1188 Play video, kurā pāris atklāj privātas detaļas par abu attiecībām!

Izlasi arī šos rakstus:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...