Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Aktieru Florencu-Vīksnu pāris - Leonards mūs pa īstam savienoja

Ieva un Oskars Florenci-Vīksnas, 1188 Play ekrānšāviņš

Ieva un Oskars Florenci-Vīksnas, 1188 Play ekrānšāviņš

Ne par velti mēdz teikt, ka bērna ienākšana ģimenē ir pirmais nopietnais pārbaudījums jauna pāra attiecībās, un ne visi to iztur. Par laimi, ir arī pavisam pretēji piemēri, kā tas bija ar šarmanto aktieru pāri Ievu un Oskaru Florenciem-Vīksnēm.

“Kopš piedzima Leonards, mūsu kā pāra attiecības ir kļuvušas vēl ciešākas, mīļākas un piepildītākas” ar pārliecību atklāj Ieva raidījumā “Māmiņu klubs”. Ievas un Oskara attiecības arī pirms Leonarda piedzimšanas bija lieliskas, tomēr katrs it kā kustējies “savā orbītā” – savi darbi, karjera un vaļasprieki. Kopīgas bija vien atsevišķas nedēļas nogales, atsevišķi kopīgi pasākumi. “Leonards mūs ir pilnībā savienojis” – atzīst laimīgie vecāki.

Skatoties uz šo saskanīgo pāri, šķiet, ka viņiem viss notiek viegli un vienkārši, bet izrādās, ka aiz šī ārējā viegluma slēpjas diezgan nopietns darbs.

“Mēs esam kopā 9 gadus, no tiem 4 nopietni strādājām pie šīs savstarpējo sarunu prasmes. Bet nu mums ir Leonards, un tas prasa atkal citu sarunu veidu. Bērns neapšaubāmi ir vissvarīgākais, bet ir jāmācās sadzirdēt ne tikai to, kas attiecas uz viņu, bet arī – ko mīļotais cilvēks mēģina pateikt par sevi un savām sajūtām” – jauno vecāku attiecību nianses atklāj Oskars.

Taču Ievai kļūšana par mammu saistās arī ar iepriekš neizjustām emocijām:

“Sākumā man bija nenormāli grūti aptvert savas jaunās sajūtas un atklāt tās Oskaram, viņš man ļoti palīdzēja, burtiski pa vārdiņam vien izvilka.”

Par kādām tieši sajūtām ir runa, un kā ģimene kopīgi tika šim izaicinošajam pirmā mazuļa posmam pāri, uzzināsit, noskatoties šo video!

Skatieties arī:

Ieva Florences-Vīksnes pasakainais bildinājums Sardīnijā

Ieva Florence-Vīksne par strīdiem ar vīru

Kas notiek ar pāra attiecībām pēc bērniņa piedzimšanas ?


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...