Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Andris Kivičs ir šokā par jaunajiem gāzes rēķiniem

Andris Kivičs, 1188 Play ekrānšāviņš

Andris Kivičs, 1188 Play ekrānšāviņš

Saulainā un pacilātā noskaņojumā atgriežoties no brīvdienām Floridā, arī Kiviču ģimenei nav gājis secen “aukstā ūdens spainis”, kādu jau šobrīd sāk “izbaudīt” liela daļa Latvijas iedzīvotāju – jaunie gāzes rēķini. Tiesa, četras reizes lielāku rēķinu, salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu pagaidām ir saņēmusi Andra Kiviča mamma.

“280 eiro par 90 kvadrātmetriem!” – Andris neslēpj savu šoku raidījuma “Slavenības. Bez filtra” jaunākajā epizodē. “Es, protams, palīdzēšu mammai to nomaksāt, taču, atklāti sakot, nākotne nerādās iepriecinoša – tuvojas vēlēšanas, nevienā no partiju programmām es neredzu konkrētus piedāvājums, kā cilvēkiem samaksāt augstos komunālo pakalpojumu rēķinus.”

Vēl šajā video sižetā jums būs iespēja paviesoties Andra Kiviča bērnības mājās un uzzināt interesantas detaļas, kā dziļi ticīgie vecvecāki savulaik ietekmējuši mūziķa pasaules skatījumu, un kādas ir viņa attiecības ar reliģiju pašlaik.

Skatieties arī:

Andris un Liene Kiviči par atvaļinājumu savā sapņu zemē

Kivičs Amerikā ir krietni patērējies

Kā dzīvo tautā iemīļotais mūziķis Normunds Jakušonoks ?


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...