Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Astroloģiskā prognoze 2022. gadam

Kāds būs 2022.gads?, Pixabay

Kāds būs 2022.gads?, Pixabay

Astrologs Jānis Bēniķis portālam 1188.lv stāsta, ka, skatoties uz 2022. gadu kopumā, tas šķiet nedaudz interesantāks un prognozējamāks par 2021. gadu. Šķiet, ka visi sarežģītie stāsti ir nostājušies savās vietās, mēs esam pieraduši dzīvot tajā realitātē, kurā esam, un šķietami nekādi jauni pārsteigumi nav gaidāmi. Tā kā lielākā daļa planētas atradīsies tajās pašās vietās, kur 2021. gada nogalē, 2022. gads īpašas sensācijas mums nenesīs un pasaule turpinās griezties, neskatoties uz visām mūsu lokālajām traģēdijām.

Kas gaidāms ekonomikas nozarē 2022. gadā?

Jupiters, kurš vienmēr simbolizē izaugsmi, attīstību, labklājību un virzību pretī gaišajai nākotnei, turpinās atrasties Zivju zīmē līdz pat 2022. gada maija vidum. Šajā periodā mums aizvien būs tendence vēlamo uztvert par esošo, jo daudzi vēlēsies paļauties uz augstākiem spēkiem, vairāk pievērsīsies ticībai un sapņiem. No ekonomiskā viedokļa raugoties, šis ir periods, kurā daudz kas tiek skatīts caur optimisma prizmu, notiekas dažādi tirgus stimulēšanas pasākumi, kā arī visas institūcijas kļūst nedaudz pielaidīgākas. 2022. gada februāris var nest iespējas investīcijām IT nozarē vai aviācijas nozarē. Savukārt marta beigas, aprīlis un maija sākums ir labs laiks investīcijām farmācijā, derīgo izrakteņu industrijā, kā arī naftas biznesā. Šis periods atkārtojas arī 2022. gada novembrī. Iespējams, ka Jupitera atrašanās Zivju zīmē arī stimulēs vīrusu izplatību. 2022. gada pavasaris pasaulē var iezīmēties ar netipiskiem plūdiem, mitrumu, kā arī jaunu naftas lauku atrašanu.

Jāuzmanās no "ātri un bez apdoma" scenārija

Periodā no 2022. gada maija vidus līdz pat oktobra beigām, Jupiters atradīsies jau Auna zīmē un no decembra centīsies tajā ieiet pilnībā. Kaut Auna zīmē, pēc mūsdienu kritērijiem, Jupiteram nav labvēlīgākā atrašanās vieta, skatoties no vēsturiskā viedokļa, daudzi eksperti tomēr uzskata, ka arī Auna zīmē Jupiters var labi izpausties, sevišķi nakts laikā, jo īpaši Auna zīmes pirmajos sešos grādos jeb pašā sākumā. Esot šeit, Jupiters stimulēs mūs izpaust īpašu optimismu, degsmi, kā arī teiks: "Darām visu ātri un bez apdoma." Šī frāze attieksies ne tikai uz ekonomiskiem procesiem, bet gan dzīvi kopumā. Lieti šeit noder atcerēties Jupitera ieiešanu Auna zīmē 2011. gadā, kuras rezultātā sākās "Arābu pavasaris".

Saturns, kā Jupitera pretmets, turpinās atrasties Ūdensvīra zīmē, kura šai planētai ir īpaši draudzīga un komfortabla. Šīs zīmes ietekme kopā ar Saturna enerģētiku ļaus ierēdniecībai saglabāt varu, ietekmi, kontroli visās mūsu dzīves sfērās, kurās sniedzas šobrīd. Kaut Jupitera atrašanās Zivju zīmē atcels mums dažus ierobežojumus, kopējā, nedaudz nospiedošā atmosfēra saglabāsies, un uz brīvības atgriešanos 2018. gada līdz 2019. gada apjomā vēl cerēt nav pamata. Protams, jārēķinās arī ar nedaudz radikālu noskaņojumu, kurš var cilvēkos izpausties 2021. gada decembrī un 2022. gada augusta/septembra periodā. Skatot no ekonomikas viedokļa, Saturns turpinās saglabāt augstas cenas celtniecības nozarē, derīgo izrakteņu jomā, kā arī IT jomā.

Tā kā Saturns ir saistīts ar ierobežojumu sfēru, t.sk. pandēmijas radīto, tā dominējošais stāvoklis saglabāsies līdz pat 2026. gada februārim, pēc kura tad ierobežojumi varētu kļūt daudz pielaidīgāki.

Kādas lielas pārmaiņas gaidāmas 2022. gadā?

Urāns, mūsu pārmaiņu simbols, aizvien atradīsies Vērša zīmē, aktīvi stimulējot pāreju uz bezskaidras naudas norēķiniem. Vienlaicīgi saglabāsies aktīvs investīciju periods dažādos "fintech" nozares uzņēmumos, kā arī tiks risināti jautājumi saistībā ar naudas uzglabāšanu, pārvietošanu. Ņemot vērā Urāna mijiedarbību ar Saturnu, šajā periodā ir iespējama sadursme starp vecās pasaules finanšu uzskatiem un modernās pasaules vēlmēm finanšu jomā. Visticamāk tas atstās iespaidu uz kriptovalūtu un atvasinātu produktu izmantošanas likumdošanas regulējuma pastiprināšanu.

Neptūns, kurš kā slepens aģents vienmēr darbojas fona režīmā, aizvien atradīsies Zivju zīmē, bez īpašām izmaiņām turpinās vīt dažādas intrigas. Protams, tam pievienosies arī Jupiters, kurš, ienākot Zivju zīmē, būtiski spēs pastiprināt visas neptūniskās, iluzorās izpausmes. Skatoties no plašāka redzesloka, Neptūna satikšanos ar Jupiteru, kura kulminēs 2022. gada aprīlī un atkārtosies arī novembra mēnesī, var salīdzināt ar divu filozofu apvienošanos - sarunas par ticību, dzīves mērķiem, sevis atrašanu kļūs aizvien aktuālākas, dziļākas. Bet bieži sarunas beidzas tikai sarunām, bez aktīvas darbības.

Plutons kā stingrības simbols turpinās atrasties Mežāža zīmē. Tas aizvien liks iedziļināties varas jautājumos, pētīt tos, meklēt dažāda veida atbildes par varas centralizāciju un vienlaicīgi liks risināt varas transformācijas jautājumus. Pa cik Plutona enerģētika ir koncentrēta, vara un struktūra aizvien piederēs šauram cilvēku lokam, kā rezultātā diktāts Eiropā un pasaulē turpinās saglabāties radot ilūziju par varas "maigās rokas" izmantošanu, uz ko norāda Plutona/Neptūna mijiedarbība gandrīz visa gada garumā.

Jā vēlies uzzināt, ko zvaigznes 2022. gadā sola tieši Tev, piesakies konsultācijai pie astrologa Jāņa Bēniķa: 25604191 vai www.nlp.lv. Zemāk skaties 1188 Play video, kurā astrologs nosauc horoskopa zīmes, kurām īpaši veiksies 2022. gadā!

Lasi arī šo:

Kāds būs 2022.gads?

Un citi:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...