Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Astrologs Andris Račs prognozē, kad varētu atsākties ceļošana

Astrologs Andris Račs, STV Pirmā!, ekrānšāviņš

Astrologs Andris Račs, STV Pirmā!, ekrānšāviņš

Gada izskaņa tradicionāli ir laiks, kad ne tikai atskatāmies uz paveikto, bet arī ar cerībām raugāmies nākotnē. Tieši tāpēc otrdienas vakarā “STV Pirmā!” sarunu šovā “Kad viņas satiekas” allaž enerģiskās un košās draudzenes Kristīne Virsnīte, Sanda Dejus un Dagmāra Legante – Celmiņa pie sevis viesos būs aicinājušas populāro astrologu Andri Raču. Dāmas ne tikai vēlēsies noskaidrot, kas katrai horoskopa zīmei gaidāms jaunajā 2021. gadā - vai tas būs labāks un kā veiksies mīlestībā un karjerā, bet arī interesēsies par šobrīd īpaši plaši apspriesto tematu – pandēmiju. Kad tās ietekme mazināsies un kad varētu atsākties brīvāka cilvēku kustība ārpus valstu robežām? “Jaunais gads būs daudz progresīvāks. Viņā ir salīdzinoši vairāk vienotības,” – sacīs Andris Račs, piebilstot, ka vīrusu “aizdzīsim un 2022. gads iesākšoties jau pavisam mierīgi.” Vaicāts, kad varētu atsākties ceļošanu, kādu to bijām iepazinuši pirms pandēmijas, astrologs sacīs, ka “optimistiski raugoties, tas varētu notikt maijā.” Kas vēl ekspertam ir sakāms par nākamo gadu un ar kādām prognozēm jārēķinās? Uzzināsiet otrdienas vakarā, sarunu šovā “Kad viņas satiekas.”

Lasi arī citus interesantus rakstus:

2021.gada naudas horoskops

2021. gada mīlestības horoskops Auniem, vēršiem, dvīņiem, Vēžiem, lauvām, jaunavām, Svariem, skorpioniem, strēlniekiem, Mežāžiem, Ūdensvīriem un Zivīm


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...