Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Audžudēla draudzenes izskats liek Olgai Kambalai sajusties vecai

Olga Kambala, 1188 Play ekrānšāviņš

Olga Kambala, 1188 Play ekrānšāviņš

Olgas Kambalas prātā un dienas kārtībā pēdējā laikā ievērojamu vietu ieņem dažādas svinības. Knapi paspējusi attapties no abu vecāko meitu “sarkanā paklāja ballītes” plānošanas rūpēm un stresiem, kā apaļa jubileja pienākusi arī pašai. Šoreiz par šiku pārsteigumu mīļotajai sievai parūpējies viņas vīrs Kaspars Kambala – dzimšanas dienu viņa ar viesiem dosies nosvinēt uz jahtas, un satraucošo gatavošanās procesu var novērot arī “Slavenības. Bez filtra” skatītāji.

Pēdējā brīdī gan gadās neliels “darvas piliens medus mucā” – jubilāres garastāvokli nedaudz pabojā audžudēla un viņa draudzenes ierašanās.

“Tik jaunas un skaistas meitenes klātbūtnē es reāli sajutos kā veca grabaža .. labāk viņa nebūtu nākusi. Sanāk, ka es varbūt būšu viņas vīra māte, tāpēc laikam ziedus atnesa, lai pielabinātos” – joko Olga, kurai allaž paticis būt uzmanības centrā.

Olga arī prāto, kā rīkoties tālāk, ja lieta līdz tam nonāks – būt labajai vīra mātei vai “ļaunajai raganai”. Kurā no šīm lomām viņu drīzāk redz Kaspars, uzzināsit, noskatoties 1188 Play video!

Skatieties arī:

Olga Kambala - bez kosmētikas esmu kā pelēka pele

Olgas meitu grandiozā pilngadības balle

Olga Kambala ar plastikas ķirurģijas palīdzību cer saglabāt "mūžīgo jaunību"

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...