Zāļu tēja (Image by congerdesign from Pixabay)
Bezmiegs, paātrināta sirdsdarbība, gremošanas traucējumi, uzbudinājums, depresija, dusmas, vainas apziņa, mērķa jēgas trūkums - visas šīs pazīmes var liecināt par nervu sistēmas darbības problēmām. Lai mazinātu ikdienas stresu, ieteicams ir dzert zāļu tējas. Kādiem augiem tajā jābūt, lai cilvēks nomierinātos?
Nomierinošo zāļu tēju sastāvā ir...
Nomierinošās zāļu tējas mazina nervu spriedzi, ļaujot pārvarēt baiļu sajūtu. To sastāvā var būt vilkābeles drogas, māteres, pasifloras, asinszāles laksti. Nomierinošs efekts piemīt arī:
- baldriāna saknēm;
- melisas;
- piparmētras lapām;
- apiņa rogām;
- māteres lakstiem.
Nomierinošās tējas lieto bezmiega gadījumā, lai novērstu stresu, baiļu sajūtu, mazinātu fizisko un emocionālo spriedzi, stabilizētu mentālās spējas, mazinātu dusmu emocijas, nomierinātu strauja, neapdomīga rakstura izpausmes.
Zāļu tējas jādzer arī pret bezmiegu
Miega problēmas un hronisks nogurums bieži saistās ar ikdienas bioritma traucējumiem. Tējas kombinācijā ar veselīgu diētu un fiziskām nodarbībām palīdz tos sakārtot.
Zāļu tējas un ārstnieciskās peldes sinerģiskās kombinācijās dod ilgtspējīgu efektu pret bezmiegu, nemieru un baiļu sajūtu. Dažos gadījumos to papildina ar baldriāna vai māteres tinktūru, Zeļeņina pilieniem. Nomierina arī pasifloras tēja, kam piemīt pretsāpju darbība.
Komplekso tēju sastāvā iekļauj mārsila, raudenes lakstus.
Lasi arī šos rakstus:
- Zaļā tēja – vai šo veselības eliksīru ir iespējams pārdozēt?
- Būsi pārsteigts, kas notiek ar ķermeni, ja ikdienā lieto tējas sēnes dzērienu kombuču!
- Vīgrieze un vīgriežu tēja - veselībai bīstama vai tomēr noderīga?
- Zāļu tējas veselībai, miesai un garam;
- 7 ieguvumi Tavam ķermenim, ja sāksi dzert zaļo tēju.
Zāļu tēja (Image by congerdesign from Pixabay)