Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Auto noma kāzām, ikdienai un neparedzētiem gadījumiem!

Kāzu auto, Image by Hermann H. from Pixabay

Kādos gadījumos cilvēkam rodas nepieciešamība nomāt auto? Parasti pirmā doma, kas iešaujas prātā ir, lai ceļojuma laikā pārvietotos no punkta A uz punktu B, lai gan patiesībā auto noma var būt glābiņš ne mazums dzīves situācijās, kad Tavs personīgais auto ir par mazu, par dārgu, par necilu vai vienkārši salūzis. Ko darīt? Meklēt draugus? Aizņemties? Pirkt jaunu auto? Neracionāli! Šādās situācijās der atcerēties, ka ir iespējams uz sev vēlamu laiku (pat dažas stundas) iznomāt tieši tādu auto, kāds Tev noteiktajā brīdī ir nepieciešams.

Kāzu auto noma un limuzīnu noma Tavai lielajai dienai

Limuzīns kāzās ir kaut kas ekskluzīvs un īpašs, tāpēc daudzi pāri izmanto šo iespēju.

Ja limuzīns īsti nav Tavā gaumē, vienmēr vari realizēt savas sen lolotās fantāzijas un iznomāt bezceļu džipu, elegantu Mercedes-Benz, dārgo Porsche, kabrioletu, vai varbūt esi pavisam drosmīgs un savā kāzu dienā vēlies traukties ar motociklu? Izvēlies to, kas sirdij tuvs, jo kad tad vēl sevi iepriecināt, ja ne kāzās?

Nomāts auto palīdzēs, ja braucēju ir vairāk nekā mašīnā vietu

Parasti ar standarta piecvietīgu automašīnu pilnībā pietiek, bet gadās situācijas, kad automobilī jāsasēdina lielāks pasažieru skaits: ģimenes izbrauciens ar vecmāmiņu un vectētiņu, brauciens pie dabas ar kolēģiem, transports sadarbības partneriem uz kopīgu semināru, transfērs studentu grupai uz lidostu, busiņš vecmeitu vai vecpuišu ballītei, utt. Nav uzreiz jāīrē mikroautobuss. Reizēm pietiek ar minivenu, jo tajā var sasēdināt 7 pasažierus.

Komerctransporta noma lielākas kravas pārvadāšanai

Komerctransports lieti noderēs, ja nepieciešams pārvadāt lielas un smagas lietas, piemēram, pārvācoties. Sadzīves tehnika, mēbeles (skapji, dīvāni, gultas) un klavieres nav viegli iedabūjami priekšmeti standarta automašīnā. Ja neizmanto profesionāla pārvākšanās servisa pakalpojumus un Tev ir pāris spēcīgi draugi, uz dienu izīrē automašīnu, kas paredzēta cargo kravas pārvadāšanai. Izvēlies tādu, kas atbilst Tavai autovadītāja apliecības kategorijai, piemēram, ar B kategoriju varēsi vadīt Fiat Doblo, Peugeot Boxer vai Fiat Ducato. Tā lieliski varēsi nogādāt nepieciešamās lietas uz savu nākošo mitekli. Turpat vari samest arī kastes ar dažādiem sīkumiem, lai ceļš no vecās mājvietas uz jauno nav jāveic pārāk bieži.

Starp citu, vai esi jau ielūkojies Auto Rent Riga mājas lapā? Tur ir pieejamas automašīnas visiem augstāk minētajiem gadījumiem!

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...