Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

"Bermudu Divstūris" apvienojas ar grupu "Apvedceļš" un izlaiž vasarīgu dziesmu "Brāl' Ar Dzīvi Nekaulē"

Bermudu Divstūris un Apvedceļš, ekrānuzņēmums

Bermudu Divstūris un Apvedceļš, ekrānuzņēmums

Grupa "Bermudu Divstūris" laiduši klajā trešo singlu "Brāl ar dzīvi nekaulē" no jaunā albuma "Vidēji Glīts" kopā ar labāko kantri grupu Latvijā - "Apvedceļš", informē grupas dalībnieks Marats Ogļezņevs.

Grupas trešajā studijas albumā "Vidēji Glīts" kopumā ir iekļautas desmit kompozīcijas starp kurām ir klausītāju atzinību jau ieguvusī dziesma "Līgava", sadarbojoties ar bungu un dūdu grupai "Auļi", un dziesma "Vidēji Glīts", kas radīta kopā ar skatuves dīvu Olgau Rajecku.

"Albums "Vidēji Glīts" ir pārsteigumiem bagāts un ar lieliskām sadarbībām. Turpinot iesākot, nododam mūsu klausītājam vasaras labāko zaļumballes hitu "Brāl ar dzīvi nekaulē", kurš radīts kopā ar grupu "Apvedceļš". Dziesma, kas pleciņiem liek kustēties un kājām rauties deju virpulī. Vasaras garša, sajūta un mūzikas centrs, kurš pagriezts pilnā skaļumā ", saka brālēni Triceps un Biceps.

Albums "Vidēji Glīts" ir pieejams visās mūzikas straumēšanas platformās -Spotify, Apple Music u.c., bet tūres koncertos to būs iespējams iegādāties uz vietas ierobežotā daudzumā.

Grupa aizvadījusi jau 5 no 9 tūres koncertiem. Vēl ir iespēja paspēt izbaudīt enerģiju un vasaras labākās ballītes kopā ar grupu "Bermudu Divstūris". Iegādājies savu biļeti uz kādu no koncertiem Biļešu Paradīzes kasēs.

Koncertu norises vietas:

  • 9.jūlijā Daugavpilī, Daugavpils cietokšņa "Inženieru arsenāla" pagalms;
  • 10.jūlijā Siguldā, Siguldas pilsdrupu estrādē.
  • 26.augustā Grobiņā, Grobiņas skolas stadionā;
  • 3. Septembrī Rīgā, brīvdabas koncertvietā "Wondersala".
Vairāk par mūziku un skatuves mākslinieku dzīvi lasi un skaties:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...