Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Bīgls. Ko sagaidīt no šīs šķirnes suņiem?

Bīgls. Foto:Artem Beliaikin,Pexels.com

Bīgls. Foto:Artem Beliaikin,Pexels.com

Piemīlīgie Bīgli pēdējā laikā ir kļuvuši ārkārtīgi pieprasīti. Kā lieliski ģimenes mīluļi tie šķiet gan dēļ sava kompaktā izmēra , gan neatvairāmā vizuālā tēla.

Bīglu lielākie plusi

Bīgli ir ārkārtīgi sabiedriski, jautri un labestīgi. Ļoti iederēsies ģimenēs, kas mīl dažādus publiskus pasākumus, jo bīgliem ļoti patīk kompānija. Šiem suņiem ir arī ļoti stabila psihe. Ja vien būs tāda iespēja – bīgli daudz un aktīvi peldēs. Jāņem vērā, ka ar bīgliem daudz jādarbojas un jāved garās pastaigās, pretējā gadījumā suns savu enerģiju izliks darot dažādus nedarbus.

Bīglu mīnusi

Bīgli nav klusi suņi. Tiem patīk riet daudz un skaļi. Tāpat arī skumjos dzīves brīžos ( pēc suņa domām) tas var arī daudz un žēlīgi gaudot. Tāpat jāatceras, ka bīgli ir medību suņi. Ja tie saodīs kādas interesantas pēdas, vienā mierā var doties nezināmā virzienā. Un ne vienmēr tie tik pat veikli spēs atrast ceļu atpakaļ. Šī iemesla dēļ suns rūpīgi jāpieskata. Suņu skola uzskatāma par pilnīgi un noteikti obligātu.

Noderīgi:

Kas par savu bīglu sakāms Baibai Vītiņai

Kašers pārdzīvo par sava suņa veselību

Kādu suni izvēlēties, ja nav pieredzes ar suņu audzināšanu?


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...