Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Bīstamās personības! Šajās zodiaka zīmēs visbiežāk dzimuši noziedznieki

Sērijveida slepkava. Attēls no pixabay.com

Sērijveida slepkava. Attēls no pixabay.com

Mūsdienās izplatīts izklaides žanrs ir true crime jeb patiesu noziegumu stāsti kā seriālos un grāmatās, tā dokumentālās filmās un podkāstos. Nav noslēpums, ka sērijveida slepkavas un citi bēdīgi slaveni noziedznieki mēdz būt piedzīvojuši līdzīgus likteņus – pamestību bērnībā, galvas traumas, kontrolējošus vecākus un citus traumatiskus notikumus, kas tos padarījuši par monstriem cilvēka ādā. Astrologi izskaitļojuši, ka daudzus no slavenākajiem maniakiem vieno vēl kaut kas - viņu horoskops jeb zodiaka zīme, kurā tie piedzimuši.

Biežākās sērijveida slepkavu zodiaka zīmes

Mežāzis

Mežāži ir aprēķinātāji un nereti cieš no apsēstībām. Šīs abas īpašības ir raksturīgas sērijveida noziedzniekiem. Dominējošā planēta Saturns viņiem liek arī izjust kompleksus par varas trūkumu, ko krimināli sodītie mežāži kompensē ar lielāko upuru skaitu no visiem noziedzniekiem kopumā.

Vēzis

Emocionālajiem vēžiem mēdz būt problēmas ar jūtu regulēšanu. Mēness ietekmē vēži uzskatāmi par neprognozējamiem un pēkšņiem ļaundariem, kuriem raksturīgas negaidītas dusmu eksplozijas, ko lielākoties rada viņu kaislības.

Dvīņi

Kā jau zodiaka zīme ar divējādu dabu savā būtībā, dvīņiem piemīt veiksmīgam sērijveida noziedzniekam nepieciešamais šarms un harizma, kas palīdz viņiem ievilināt jaunus upurus savos tīklos. Tieši dvīņiem raksturīga dubultā dzīve – pa dienu būt kārtīgam ģimenes cilvēkam vai darbiniekam, savukārt naktīs doties medībās.

Skorpions

Par spīti savai nelabajai intriganta slavai, skorpions ir tikai ceturtā maniakālākā zīme slepkavnieku topā, tomēr, neapšaubāmi, topā ir iekļuvis. Skorpioniem raksturīgā manipulatīvā un atriebīgā daba viņus padara par ļoti cietsirdīgiem, emociju vadītiem noziedzniekiem.

Strēlnieks

Strēlniekiem patīk uzņemties risku un pieņemt spontānus lēmumus, tādēļ viņi dodas noziegumu pasaulē kā piedzīvojumā. Viņi nedomā par sekām, un, kā jau zīme, kam jau nosaukumā iekļauta prasme rīkoties ar ieroci, strēlnieks ir īsts mednieks un tā arī liek justies saviem upuriem.

Zivis

Šķietami maigās un noslēpumainās zivtiņas patiesībā visbiežāk ir potenciāli slepkavas. Kā jau klusie ūdeņi, jūtīgās zivis savas emocijas un to trigerus pārstrādā dziļi dziļi sevī, nevis izrunā ar profesionāli vai draugu, un tas var radīt tiešām bīstamas situācijas zivju dzīvē.


Nemaz nemēģini: šīs horoskopa zīmes nekad nepakļausies

Trīs horoskopa zīmes ar nešpetnāko raksturu

Par viņiem saka – vāji nervi. Kuras horoskopa zīmes tās ir?

TOP 10 visu laiku labākās šausmu filmas baisiem kino vakariem

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...