Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Bloķēts konts un “mīnuss” tūkstošos - vīrs Agritai sagādājis pamatīgas nepatikšanas

Agrita Bindre, 360TV ekrānšāviņš

Agrita Bindre, 360TV ekrānšāviņš

Pagalam neapskaužamā situācijā nonākusi “Ģimene burkā” zvaigzne Agrita Bindre – zvērināts tiesu izpildītājs bloķējis viņas kontus, atstājot kontā vairāk nekā četrus tūkstošus lielu “mīnusu.” Saskaņā ar tiesas lēmumu, Agritai jāatmaksā Uzturlīdzekļu garantijas fondam saņemtie uzturlīdzekļi par bērniem – tiek pieprasīta izmaksātā summa par gadu, kad abi ar vīru it kā dzīvojuši kopā un kā apgalvo Jānis, viņš ģimeni uzturējis pats. Taču tai pat laikā Agrita norāda, ka nekādu finansiālu atbalstu no vīra nav saņēmusi un bērnus uzturējusi pati.

“Ja kāds no vecākiem nespēj nodrošināt ģimeni, ir tiesības saņemt atbalstu no Uzturlīdzekļu fonda. Un tas nav nekāds pārkāpums. Kāpēc tagad manam kontam uzliek “bloku”? Un tā jau nav nekāda mazā nauda! Bāriņtiesai ir sniegat informācija, ka laika posmā, kad mēs ar Jāni dzīvojam kopā, es esmu savtīgos nolūkos saņēmusi uzturlīdzekļus.” sašutusi ir Agrita.

Aritai sāp sirds, ka vīra rīcība jau atkal tiešā veidā skar bērnus, kuriem nu spiedīgās finansiālās situācijas dēļ nākas samierināties, ka izpaliek plānotās izklaides un kopīgā ģimenes atpūta. “Šobrīd sanāk, ka es neko vairs nevaru izdarīt. Labi, ka vēl rēķinus paspēju samaksāt, jo pretējā gadījumā man nepaliktu vispār nekas. Jo kamēr nonākšu līdz kaut kādam slēdzienam, paies laiks – tiesu izpildītājs vispār pieņem reizi nedēļā un tikai tad varu rakstīti iesniegumu, lai saprastu, ko man darīt. Es nekaunos par to runāt! Tā notiek ar daudziem cilvēkiem. Bērni dzīvo pie manis un es nevaru saņemt Uzturlīdzekļu garantijas fonda naudu?! Par kādiem grēkiem? Vēl saprastu, ja bērni dzīvotu pie viņa. Bet viņi visu laiku dzīvo pie manis, es par viņiem rūpējos un gādāju. Kauns viņam nav! Es noteikti neapstāšos!” apņēmības pilna situāciju atrisināt ir četru bērnu māmiņa Agrita. Zemāk skaties 360TV video no "Ģimene burkā," kurā Agrita detalizēti izklāsta radušos situāciju.Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...