Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Briesmīgākie zodiaku pāri - viņu attiecības nav "rožu dārzs" !

Photo by Frida Bredesen on Unsplash

Photo by Frida Bredesen on Unsplash

Vai kādreiz esi domājis, kāpēc īsti līdz galam nekad nesajūti to "klikšķi", esot kopā ar otro pusīti? Iespējams, jūsu horoskopa zīmes nav saderīgas un tāpēc jūsu kopā būšana patiesībā veido diezgan traģisku zodiaku pāri, kuru attiecības nemaz nevar nosaukt par labām, jo tās drīzāk atgādina traģēdiju! Ar kuru zodiaka zīmi tev nevajadzētu būt kopā? Uzzini zemāk!

Vēzis (21.06-22.07) un Ūdensvīrs (20.01-18.02)

Ūdensvīriem ļoti patīk brīvība un personīgā telpa, viņi izbauda laiku, ko var pavadīt "savā nodabā", savukārt vēžiem ļoti patīk mīļoties, pavadīt laiku kopā mājās un viņi ir ļoti jūtīgas un emocionālas zīmes. Šī kombinācija bieži vien beidzas ar šķiršanos, ja nu vienīgi, ūdensvīri piekrīt pavadīt vairāk laika mājās un patiesi to izbauda, bet vēži dod ūdensvīriem lielāku brīvību. Ja iepriekšminētais netiek pildīts, vēzis parasti noslēdzas sevī un tas bojā attiecības.

Vērsis (20.04-20.05) un Auns (21.03-19.04)

Vērši ir ļoti ietiepīgi un spītīgi, savukārt auniem patīk tiekties pēc kaut kā, kas ienācis viņu galā - ko darīt brīdī, kad abi vēlas kaut ko pretēju? Strīdēties, protams, jo katrs ragainis turēsies pie sava viedokļa - tas nav labs attiecību modelis. Lai gan auni bieži vien spēj palaist garām kāda veida provokācijas, pienāks reize, kurā arī viņu pacietības mērs būs pilns. Taču vērsi atraut no sava viedokļa vai dzīves uztveres ir teju neiespējami. Vēl viens iemesls, kāpēc abas zīmes ilgu laiku nespēs būt kopā - auniem patīk brīvība, bet vērši pilnībā atdodas attiecībām, prasot uzmanību arī no otras pusītes.

Skorpions (23.10-21.11) un Lauva (23.08-22.08)

Lauvas zīmē dzimušie ir ļoti izklaidīgi, viņiem patīk iziet sabiedrībā, kā arī laiku pa laikam paflirtēt ar kādu, kas uzreiz ir sarkanā gaisma skorpioniem, ņemot vērā to, ka viņi viegli paliek greizsirdīgi un ar grūtībām uzticas cilvēkiem. Skorpioni ir ietiepīgi un spītīgi, kas rada grūtības attiecībās ar lauvu, jo lauvas ir pašpietiekamas un zina, ko un kā vēlas darīt. Lauvām patīk būt uzmanības centrā un tās dieviena komplimentus, taču skorpionu uzmanību un komplimentus ir jānopelna, jo viņi ar tiem nemētājas apkārt. Abas zīmes ir jautras un ar tām ir patīkami draudzēties, bet kad runa ir par attiecībām - tas var izvērsties traģēdijā.

Svari (23.09-22.10) un Jaunava (23.08-22.09)

Ja divas zīmes, kuras ir diezgan kritiskas - svari, kuri parasti sevi kritizē un nenovērtē, jaunavas, kuri parasti ir ļoti paškritiski, tad tā jau ir recepte neveiksmīgām attiecībām. Svari ir ļoti brīvas būtnes, bezrūpīgi un bauda skaistumu un romantiku, ko sniedz dzīve, pretēji jaunavām, kuras ir analītiskas un vienkāršas - tas var radīt nesaskaņas un grūtības. Jaunavas vēlas sakārtotas attiecības, kuras tiek vadītas pēc loģikas, taču svari vēlas izbaudīt emocijas uzreiz un svinēt mīlestību!

Mežāzis (22.12-19.01) un Dvīnis (21.05-22.06)

Dvīņi ir ļoti vieglprātīgi un dzīvi baudoši, savukārt mežāži ir nopietnākie no visām horoskopa zīmēm. Dvīņu piedzīvojuma gars, netradicionālie randiņi un enerģija var nomākt mežāzi, turklāt mežāža nopietnība, organizētība, teju nepiepildāmās gaidas no otrās pusītes un tradicionālie uzskati, var radīt nepatiku dvīņos. Šīs zīmes nav saderīgas pašā saknē, jo katrai horoskopa zīmei ir citādāks redzējums uz pasauli, kas traucē veidot pilnvērtīgas attiecības.

Strēlnieks (22.11-21.12) un Vēzis (21.06-22.07)

Iedomājies attiecības, kurās viena persona (strēlnieks) nepārtraukti vēlas izzināt apkārtni, ceļot, apmeklēt kultūras pasākumus, baudīt dabu, bet otrs (vēzis) vēlas palikt mājās un baudīt divvientulību - tas taču nebeigsies labi. Strēlniekiem nepatīk justies ierobežotiem, viņiem patīk brīvība un piedzīvojumi, īpaši ceļošana, taču vēžiem dzīve griežas ap mīlestību un kopā būšanu. Attiecības var būt grūtas arī tāpēc, ka vēžiem ir grūti uzticēties cilvēkiem - strēlnieka brīvais gars var radīt greizsirdību un aizdomas vēžos, kas agrāk vai vēlāk, bojā attiecības.

Lauva (23.08-22.08) un Zivs (19.02-20.03)

Lauvām un Zivīm varētu izveidoties labas attiecības, taču realitātē tas ne vienmēr izdodas. Zivīm var šķist, ka lauvas ir pārāk egoistiskas un nespēj dot tik daudz mīlestības, cik zivis sagaida, savukārt lauvām varētu šķist, ka zivs ir pārāk vāja un nepārliecināta, kas uzreiz liek zaudēt cieņu pret šo zīmi. Vēl viens ietekmējošais faktors, kas traucē šīm zīmēm būt kopā ir uzticība, jo kā vienai, tā otrai zīmei var būt fāzes, kurās tās neuzticas viena otrai pilnībā.

Auns (21.03-19.04) un Skorpions (23.10-21.11)

Saliekot kopā divas zīmes, kas ir ietiepīgas, spītīgas un vadās pēc savas gribas, neveidojas labs pāris! Abām zīmēm patīk uzņemties vadību un būt līderēm, tāpēc maz ticams, ka kāda no šīm zīmēm izdomās piekāpties, lai otram ļautu uzvarēt. Lai gan auni un skorpioni ir ļoti kaislīgi, kas var viņiem nospēlēt par labu, abu horoskopu intensitāte var ātri vien izraisīt strīdus.

Dvīnis (21.05-22.06) un Vēzis (21.06-22.07)

Lai gan pretpoli pievelkas, tas nenozīmē, ka attiecības būs ilgstošas un veiksmīgas. Patiesi - starp šīm zīmēm virmo īpaša enerģija, kas tās velk vienu pie otras, jo dvīņiem ir tendence būt bērnišķīgiem, kas lieliski saskan ar vēžu tendenci būt "mātišķiem" vai "tēvišķiem". Taču šķiršanās un strīdu punkts ir abu zīmju biežās garastāvokļa maiņas, kas negatīvi ietekmē attiecības. Ja neskaita to, šo zīmju īpašnieki gluži vienkārši ir pārāk atšķirīgi - vēži vēlas būt stabilās un mierīgās attiecībās, kamēr dvīņi vēlas socializēties un izmēģināt jaunas lietas.

Jaunava (23.08-22.09) un Zivs (19.02-20.03)

Vēl viens piemērs zīmēm, kuras ir pilnīgi pretstati. Šīs zodiaka zīmes ir tik tālu viena no otras, cik vien var iedomāties. Vienīgais, kas abas zīmes spēj satuvināt ir apbrīns vienai par otru, jo abām zīmēm ir tāds īpašības, kuras otrai nav. Jaunavas ir kritiskas, praktiskas un perfekcionistes, tikmēr zivīm piemīt jūtīgums, vieglprātīgums un tās plūst pa straumi. Jaunavas un zivis veido labu draudzību, taču attiecības būs grūtas. Zivis ir pārāk neizlēmīgas priekš jaunavām, savukārt jaunavas ir pārāk smacējošas sapņainajām zivīm.

Atceries, ka neatkarīgi no zodiaka zīmēm, visiem cilvēkiem var sanākt izveidot attiecības, taču atsevišķos gadījumos, tas būs sarežģītāk, nekā tas būtu ar citu horoskopa zīmju pārstāvjiem. Ne vienmēr pie vainas ir horoskopa zīmes, iespējams, attiecībās radusies krīze kādu psiholoģiska rakstura problēmu dēļ, tādā gadījumā nepieciešams vērsties pie psihologa, lai noskaidrotu problēmu cēloni!