Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Bulīmiju uzveikt palīdzēja terapija - Gunas stāsts

Guna Paula Rudāne, 1188 Play ekrānšāviņš

Guna Paula Rudāne, 1188 Play ekrānšāviņš

Bulīmija ir nopietns ēšanas traucējums, ar kuru pašu spēkiem cilvēkiem reti kad izdodas tikt galā. Par savu sāpīgo pieredzi un ceļu uz izveseļošanos raidījumā “Māmiņu klubs” piekritusi dalīties Guna Paula Rudāne: “Mana neapmierinātība ar savu ķermeni sākās jau skolas laikā, kad izmēģināju dažādas diētas, pat badošanos, kas gan man nepavisam nepatika. 18 gadu vecumā man sākās bulīmija.”

Guna skaidro, ka bulīmijai raksturīgas pārēšanās lēkmes, kas mijas ar kaunu un tādu kā nespēju sevī šo ēdienu paturēt, it kā būtu kaut kas ļauns. “Tu it kā normāli darbā paēd pusdienas, bet tev sāk likties, ka tas uzreiz padarīs tavu ķermeni par daudziem kilogramiem smagāku. Un tad jau liekas, ko nu vairs, mājupceļā apstājies pie veikala, sapērc ēdienu un ēd, un ēd … apēd milzīgu daudzumu, tā tu izlādējies” .. bezcerības sajūtu pilno laiku atminas Guna.

Daudzu pašpalīdzības grāmatu izlasīšana nepalīdzēja, bet par atlabšanas ceļa sākumu un lielo veiksmi Guna uzskata to, ka satikusi ļoti labu terapeiti. Liels bijis Gunas pārsteigums, ka sākumā speciāliste nemaz nav runājusi par ēšanu, bet gan Gunas emocijām.

Kā, abām sadarbojoties, tomēr izdevās izrāpties no ēšanas traucējumu bedres, skatieties šajā video!

Skatieties arī:

Annas dramatiskā pieredze ēšanas traucējumu gūstā

Kas labs ir Vidusjūras uztura principos ?

Uģis Kuģis ar liekajiem kilogramiem cīnās basketbola zālē


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...