Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Cik maksā Ievas Bondares gleznas?

Ieva Bondare, 1188 Play ekrānšāviņš

Ieva Bondare, 1188 Play ekrānšāviņš

“Gleznas man ir kā bērni, un diezgan ilgs laiks pagāja, kamēr es pieņēmu un sadzīvoju ar domu, ka “bērnus” var arī pārdot” – tā sarunu šovā “Kad viņas satiekas” atzīstas māksliniece un trīs bērnu māmiņa Ieva Bondare. Mūsdienu mākslas pazinēju vidū jau labi zināms Ievas gleznotājas rokraksts – viņas darbi top nevis ar otu, bet gan ar špakteļa lāpstiņu un galvenais akcents tajos likts uz noskaņas un sajūtu fiksāciju krāsu pārejās. Ieva Bondare ir iecienīta māksliniece, un, lai gan, kā pati atzīst, strādā ātri un īpaši iedvesmas brīži viņai nav jāgaida, uz gleznu gribētājiem var nākties pagaidīt, jo ir izveidojusies rinda.

Cilvēkiem vienmēr ļoti interesējot šo darbu cenas, taču tas nav tik viegli atbildams jautājums. Māksliniece teic, ka cenu ietekmē gan gleznas izmērs, kas savukārt nosaka nepieciešamos materiālos ieguldījumus, gan arī – pašas autores emocionālā saikne ar darbu.

Vēl dāmu sarunā Ieva atklāj gan savu ceļu, kā nonākusi līdz glezniecībai, savas sajūtas gleznojot, gan arī dažādas interesantas mākslas darbu tapšanas nianses – piemēram, cik daudz pūļu jāiegulda audekla sagatavošanā, cik ilgā laikā top glezna un cik ilgi jāgaida, līdz tā nožūst, un vai gleznošana prasa arī fizisku piepūli un spēj aizstāt fitnesa treniņus.

Skatieties arī:


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...