Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Cik plastisko operāciju bijis Elīnai Didrihsonei?

Elīna Didrihsone, 1188 Play ekrānšāviņš

Elīna Didrihsone, 1188 Play ekrānšāviņš

Interneta veikala īpašniece un šā brīža “karstākā” jaunā māmiņa Elīna Didrihsone nekad nav mēģinājusi noliegt savu lielo patiku uz mākslīgiem skaistuma uzlabojumiem. Cilvēkiem interesē, cik plastisko operāciju tad efektīgā pašlaik brunete ir veikusi, un Andris Bulis raidījumā “Iečeko slavenību” arī bez liekas kautrības šo jautājumu uzdod.

“Kāpēc operācijas daudzskaitlī? Patiesībā jau tikai viena!” – Elīna ir neizpratnē. “Man bija krūšu plastika, gan ar korekciju, bet būtībā – tas ir viens pārveidojums. Krūtis palielināt gribēju jau agrā jaunībā, tas bija pilnībā mans lēmums. Pati biju arī sakrājusi 2000 eiro šim mērķim, Nauris kā Ziemassvētku dāvanu pielika trūkstošos piecus simtus, lai varētu paspēt līdz kāzām. Lūpas? Nu tie jau ir tikai filleri, tā nav operācija. Kosmetoloģe ieteica, pašai arī gribējās, un izdarīju – es to vispār viegli uztveru.

Kā uz Elīnas izskata pārvērtībām reaģēja viņas ģimene, tuvākie cilvēki, un vai viņa pieļauj iespēju “gulties zem skalpeļa” vēlreiz – to uzzināsit, noskatoties šo video.

Skatieties arī:

Elīnas Didrihsones īpašie skaistuma noslēpumi

Cik patiesībā pelna Elīna Didrihsone ?

Kā Didrihsoni gatavojās mazuļa ienākšanai ģimenē ?

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...