Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Diāna Kubasova atminas pirmos neveiklos soļus skaistumkonkursu pasaulē

Diāna Kubasova, 1188 Play ekrānšāviņš

Diāna Kubasova, 1188 Play ekrānšāviņš

Joprojām daiļā uzņēmēja un influencere Diāna Kubasova savulaik kļuva slavena kā starptautisku skaistumkonkursu dalībniece un godalgotu vietu ieguvēja. Astoņpadsmitgadīgai Ogres meitenei, kas bez vērā ņemamiem līdzekļiem ieradusies iekarot Rīgu, straujie panākumi modeļu un skaistumkonkursu pasaulē, apmaksāti braucieni un eksotiskām valstīm, šovu skatuves spožums šķita kā nereāla sapņa piepildījums. Taču pirmā pieredze starptautiskā arēnā godkārīgajai latvietei raisījusi arī šoku un vilšanos, par ko viņa tagad atklāti runā sarunu raidījumā “Kad viņas satiekas”:

“Man bija labi izskata un pārējie parametri, aģentūra drīz vien aizsūtīja mani uz konkursu Filipīnās, uz trim nedēļām vai mēnesi, īsti neatceros. Bet tur sākās .. izrādījās, ka tādos konkursos standarts ir, ka katrai dienai nepieciešami divi tērpi. Man bija dažas no draudzenēm aizlienētas kleitas, un vēl šis un tas no lētajiem BikBok un Cubus veikaliem. Nemācēju ne smuki uzkrāsoties, ne matus saveidot, ne pa mēli noiet tā, kā organizatoriem vajadzēja. Visas tās parējās meitenes man likās skaistas kā dievietes, viņām tas viss bija .. jutos nevērtīga viņām blakus.

Taču priekšstats par šādos konkursos valdošo naidīgumu dalībnieču starpā gan neatbilst patiesībai. Meitenes turas kopā, ļoti cita citu atbalsta. Arī mani dažas paņēma savā paspārnē, palīdzēja, iemācīja visas tās vajadzīgās lietas.”

Bet to, kādu liktenīgu kļūdu Diāna nezināšanas dēļ pieļāva pašā konkursā, uzzināsit noskatoties šo video!

Skatieties arī:

Diāna Kubasova atklāj, kādu vīrieti vēlētos sev līdzās

Diāna Kubasova skaidro, kāpēc jau sešus gadus neēd gaļu

Diāna Kubasova saviem ceļa biedriem noorganizē lielisku dienu Krētā


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...