Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Diāna Zande kliedē baumas par savu iespējamo šķiršanos

Diāna Zande, 1188 Play ekrānšāviņš

Diāna Zande, 1188 Play ekrānšāviņš

Pirms pāris gadiem televīzijas ekrānos bieži manāmā psihoterapeite Diāna Zande ar savu dzīves biedru paziņoja, ka pēc 25 gadu kopdzīves nolēmuši beidzot oficiāli apprecēties. Taču kāzas tā arī nenotika, dodot vaļu dažādām baumām par iespējamo šķiršanos. Nu, viesojoties pie Valda Meldera sarunu šovā “Kad viņas satiekas,” Diāna vieš skaidrību šajā jautājumā:

“Tās kāzas bija paredzētas 2020.gada augustā, kā zināms, tas bija pandēmijas laiks. Mēs sapratām, ka nevarēsim sarīkot tādu plašu, jautru ballīti visiem draugiem, kā mums patiktu, un atlikām to pasākumu uz vēlāku laiku. Tagad ir doma, ka tas varētu notikt uz 30 gadu jubileju. Manās attiecībās viss ir kārtībā, man savā vecumā vairs nav tik svarīgi dabūt to gredzenu pirkstā. Svarīgas ir pašas attiecības.”

Diāna ir arī piecu bērnu māmiņa. Viņas domas par to, kā ģimenē sabalansēt uzmanību, lai tā tiktu ne tikai atvasēm, bet arī partnerim, uzzināsit, noskatoties šo video.

Skatieties arī:

Diāna Zande par drosmi izšķirties un atkal iemīlēties

Diāna Zande par savu graujošo pieredzi toksiskās attiecībās

Olga un Kaspars Kambalas savas kāzas nosvinēs otrreiz ar krāšņu ballīti

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...