Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Dušas sanitārie konteineri – veids, kā nodrošināt higiēnu jebkurā vietā

Sanitārie konteineri, foto - SIA "Jakubini"

Gan būvniecības objektos, gan pasākumos, kur paredzēta nakšņošana, cilvēkiem ir svarīgi un nepieciešami uzturēt savu higiēnu kārtībā. Lielisks veids, kā par to parūpēties, izveidojot komfortablus sanitāros apstākļus jebkurā vietā, ir - izvietot dušas sanitāros konteinerus.

Kāda veida dušas sanitārie konteineri ir pieejami

“Jakubini” nomas, pārdošanas, izgatavošanas, uzstādīšanas un apkalpošanas piedāvājumā ir divu veidu dušas sanitārie konteineri – ar vienu ieeju un atdalītām duškabīnēm, kā arī ar atsevišķu ieeju katrai duškabīnei. Abu veidu dušas sanitāro konteineru augstumi ir 2591 mm, garumi - 6055 mm, bet platumi - 2435 mm. Ārējā apdare ir cinkots, profilēts, krāsots metāls.

Sanitārajos dušu konteineros ar vienu, kopīgu galveno ieeju ierīkotas 12 duškabīnes ar dušas komplektiem, izlietnēm, un pārģērbšanās vietām.

Savukārt, sanitārie dušu konteineri ar 12 duškabīnēm, kurām katrai ir atsevišķa ieeja, aprīkoti ar dušas komplektu, izlietni, ziepju trauku, spoguli un drēbju āķi. Ir iestrādāta iespēja ērti pieslēgt konteineri pie vietējiem ūdensvadiem, kanalizācijas un elektrības, kā arī pie alternatīviem avotiem.

Abu veidu konteineri aprīkoti arī ar gaismu, apkuri un ventilāciju. Komplektā ietilpst apkures treilers, kas nodrošina nepārtrauktu karstā ūdens padevi neierobežotā apjomā. Mobilais ūdens sildītājs nodrošina 1700 litru ūdens plūsmu vienā stundā, patērējot 2,5 litrus degvielas.

Pieejami arī kombinētie sanitārie konteineri, kuri var tikt izmantoti kā atsevišķs sanitārais komplekss ar tualešu kabīnēm, duškabīnēm, izlietnēm un veļas mašīnām vai arī kā pārģērbtuve ar iebūvētu duškabīni un tualeti.

Kur iegādāties vai nomāt konteinerus?

“Jakubini” nomai, gan pārdošanai piedāvājumā dažādi konteiner: sanitārie dušu konteineri, atkritumu konteineri, biotualetes, ofisu konteineri, būvgružu izvešana un asenizācijas pakalpojumi.

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...