Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Dziedātāja Būū nekautrējas atklāti runāt par delikātu tēmu

Būu, 1188 Play ekrānšāviņš

Būu, 1188 Play ekrānšāviņš

Jaunā dziedātāja Būuū šobrīd atrodas aktīvā radošo meklējumu un karjeras veidošanas posmā, un ģimenes pieaugums tuvākajā laikā viņas plānos pavisam noteikti neietilpst. Tādēļ, kā jauniete drosmīgi atklāj Valdim Melderim sarunu šovā "Kad viņas satiekas," kontracepcijas jautājumos viņas nostāja ir principiāla un viņa arī nekautrējas atklāti par to runāt.

“Mani vispār ārkārtīgi kaitina, ka mūsu kultūrā šie jautājumi joprojām lielā mērā ir uzkrauti sievietei, viņai par visu jādomā. Es negribu eksperimentēt ar savu ķermeni, lietojot hormonus, tāpēc ir jāprot nospraust un noturēt stingru robežu – prezervatīvam ir jābūt, bez tā nekas nenotiks. Jā, to atklāti pateikt nav viegli, vispār par šiem jautājumiem runāt, bet vajag. Arī, ja sabiedrībā šī vairs nebūtu tabu tēma, ja drošs sekss tiktu uztverts kā pašsaprotams, būtu arī mazāk šo neveiklības brīžu un pārpratumu partneru starpā.”

Bet, vai meitenei ir kādi ieteikumi, kā jauniešiem pārvarēt kautrību sarunās par kontracepciju, uzzināsit, noskatoties 1188 Play video!

Skatieties arī:

Dziedātāja Būu ir mācījusies no rūgtās attiecību pieredzes

Sipenieces meita Grieta nekautrējas atklāti runāt par intīmām tēmām

Fitnesa trenerei Nikai Lindei ari sekss notiek pēc grafika


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...