Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Edgars Fresh latviešu mūzikā pazīst tikai Raimondu Paulu

Edgars Fresh un Kristaps Zutis, 1188 Play ekrānšāviņš

Edgars Fresh un Kristaps Zutis, 1188 Play ekrānšāviņš

Viesojoties mājās pie dejotājas Loretas un viņas ģimenes, abi raidījuma ‘’Vakariņš ar savējiem’’ puiši bokseris Kristaps Zutis un Youtuberis Edgars Fresh ir nonākuši palielās sprukās namatēva sarūpētās izklaides dēļ.

Šoreiz tā ir kaut kas līdzīgs konkursam “uzmini melodiju”, kur jānosaka arī mūzikas autors, un te nu atklājas zili brīnumi. Izrādās, ka Edgars Fresh latviešu mūzikā ir kā balta lapa: “Mana mamma jau mani par to apcēla, bet no latviešu komponistiem es zinu vienīgi Raimondu Paulu. Aaa, Mārtiņš Brauns laikam vēl. Bet tā ikdienā es klausos ārzemju mūziku – repu, hiphopu un elektronisko mūziku.”

Labāk neklājas arī Kristapam Zutim. Viņš ir pārliecināts, ka Aleksandrs Grīns ir slavens latviešu komponists. Vai varbūt tomēr ne ?

Nojaušams, ka Karīnai Tatarinovai ir reālas izredzes kļūt par pārliecinošu konkursa uzvarētāju, bet vai ar to pietiks, lai glābtu visa slavenību trio reputāciju vakara saimnieku un šova skatītāju saimes priekšā? Sekojiet līdzi “Vakariņš ar savējiem” raibajiem notikumiem!

Skatieties arī:

Uzdzīve paša mājās attur Kristapu Zuti no sūdzēšanās par troksni kaimiņos

"Vakariņu šovā" neatpazīst Leldi Dreimani

Aktrise Elīna Bojarkina lauku sētā piedzīvo aizkustinošus mirkļus

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...