Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Ekskluzīvi! Laurlācis: "Ja jūs mani nezināt, tad mani noteikti zina jūsu bērni!"

Laura Ķīse, "STV Pirmā!" un 360TV rudens sezonas atklāšanas pasākums, foto: publicitātes

Laura Ķīse, "STV Pirmā!" un 360TV rudens sezonas atklāšanas pasākums, foto: publicitātes

4. septembrī 360TV, Tet+, kā arī 1188 Play piedzīvojumos pa Eiropas skaistākajām valstīm - saulaino Itāliju, pasakaino dienvidu zemi Grieķiju, mīlnieku iecienītāko galamērķi Franciju un melno pludmaļu zemi Islandi - vedīs iemīļotais ceļojuma šovs "Četri uz koferiem". Lai izbaudītu Grieķijas viesmīlību un aplūkotu tūristu iecienītākās apskates vietas, pirmie ceļā pošas mūziķis un raidījumu vadītājs Lauris Reiniks, šova "Slavenības. Bez filtra" personība Magone Šutoviene, restorāna "Hercogs" vadītājs Andris Rūmītis un Laura Ķīse jeb Laurlācis. 1188.lv lasītājiem viņa par sevi stāsta šādi: "Kā es saku visiem preses pārstāvjiem - ja jūs mani nezināt, tad mani noteikti zina jūsu bērni!"

"Es jau kopš 12 gadu vecuma esmu influencere - sāku platformā "YouTube", bet tagad vairāk esmu "Instagram" un "TikTok". Ja tu man prasi, kāpēc esmu slavena, tad mana atbilde ir - es nezinu! Tā nu sagadījās un šeit es esmu," smejas jauniete. "Man piedāvāja piedalīties kanāla 360 TV šovā "Četri uz koferiem" un es piekritu - kāpēc gan nē?"

Lai gan viņa bērnībā vēlējās kļūt par rakstnieci, šarmantā influencere Ķīse kā savu vienīgo tālākizglītību redz tikai programmēšanu: "Es neredzu, ka mūsdienās jebkurai citai jomai ir reāla nākotne, turklāt man ļoti padodas algoritmi un tādas lietas. Uzdod man uzdevumu un es gribēšu to atrisināt! Man ir tik nopietnas "Sims" spēles, ka nākas veidot sarežģītu "Excel" tabulu, lai spētu izsekot līdzi visiem stāstiem."

Uz jautājumu, vai ar influencēšanu var nopelnīt iztiku, Laurlācis atbild šādi: "Ja gana cenšas, var paveikt jebko. Ja gribi taisīt, piemēram, "YouTube" video - ej un dari. Mūsdienās visiem telefoniem ir ļoti laba kamera un tam nevajag lielu budžetu."

Zemāk atradīsi 1188 Play video, kurā četrotne nebēdnīgi bauda peldi Grieķijā!

Apskaties arī šos rakstus:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...