Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Elektriskā vai akumulatora urbjmašīna

Urbjmašīna, 220.lv

Ir lietas, priekšmeti un dažādi darba rīki, kuriem būtu jābūt katrā mājsaimniecībā, lai varētu veikt ikdienišķas darbības, kas nepieciešamas, piemēram, lai ieskrūvētu skrūvi vai pieliktu pie sienas gleznu. Jums nav jāmeklē šādā situācijā, kāds meistars, ja ir pieejami atbilstoši instrumenti.

Ja vēlaties savā saimniecībā tik galā ar dažādiem darbiem paša spēkiem, tad noteikti ir vērts padomāt par urbjamšīnas iegādi. Iespējams, ka Jums ir jautājumi, kuru urbjmašīnu labāk izvēlēties - elektrisko vai akumulatora, šajā rakstā sniegsim informāciju par abiem šiem urbjamšīnu veidiem.

Primāri elektrisko urbjmašīnu no akumulatora urbjmašīnas atšķir viena svarīga nianse. Elektriskā urbjmašīna ir lietojama, to iespraužot rozetē, bet akumulatora urbjmašīna darbojas no uzlādēta akumulatora, līdz ar to, tai nav nepieciešami vadi. Abu veidu urbjmašīnas ir vieglas, lai tās būtu ērti lietot un turēt rokās ilgāku laika posmu. Urbjmašīnām ir komfortabls rokturis, kas viegli iekļaujas plaukstā, jo ir paredzēts, ka tās var nākties rokā turēt ilgāku laiku.

Kādi ir populārākie urbjmašīnu modeļi?

Populārākie un pieprasītākie urbjmašīnu modeļi ir Hecht, Makita, Metabo, Bosch, Dewalt, kurus var izmantot gan mājsaimniecības vajadzībām, gan profesionālajā darbībā. Viss ir atkarīgs no tā, ko Jūs vēlaties paveikt.

Makita ražotās urbjmašīnas ir zināmas visā pasaulē ar savu augsto kvalitāti un drošības garantiju. Ne tikai Makita, bet visām akumulatoru urbjmašīnām ir optimāli īss uzlādes laiks - ap 45 min., lai Jūs maksimāli ātri varētu atgriezties pie veicamajiem darbiem. Akumulators un tā lādētājs visbiežāk ir iekļauts urbjmašīnas cenā, lai pircējam nebūtu jādomā par tā atsevišķu iegādi.

Protams, populārāku un zināmāku firmu urbjmašīnas būs dārgākās, bet der atcerēties, ka iegādājoties lētas klases urbjamašīnu, tā var Jūs pievilt, neļaujot paveikt iecerētos darbus.

Ja urbjmašīnu ir nepieciešams ikdienā pārnēsāt un pārvietot, tad iesakām to iegādāties ar speciālo pārvietošanas koferi, kurā allaž ir vieta ne vien urbjmašīnai, bet arī citiem nepieciešamajiem instrumentiem. Profesionāļi, kas ikdienas darbos izmanto urbjmašīnu, noteikti novērtēs tās ērtās pārvietošanas iespējas. Patiesībā arī tad, ja urbjmašīna vairāk atrodas vienā vietā, ērtāk to ir uzglabāt, ja tai ir piemērots koferis vai soma.

Katrai urbjmašīnai noteikti ir garantijas laiks, kas dod pircējam iespēju norādītajā termiņā urbjmašīnu atgriezt, ja tā nav attaisnojusi cerības vai ir atgadījies kaut kas neplānots.

Pēc funkcionalitātes urbjmašīnas var iedalīt četrās kategorijās:

  • leņķa;
  • trieciena;
  • parastās;
  • miksējamās.

Leņķa urbjmašīnām urbis ir izvietots 90 gradu leņķī, kas būs īpaši ērti un parocīgi, ja darbi būs jāveic vietās, kur ir ierobežota piekļuve.

Trieciena urbjmašīna ir īstā izvēle, ja ir jāurbj betona vai ķieģeļu sienā. Šāda veida urbjmašīnām ir ļoti liela jauda, jo veicamais darbs ir smags. Līdz ar to ar cita veida urbjmašīnu urbt betona vai ķieģeļa sienā ir praktiski neiespējami.

Parastās urbjmašīnas visbiežāk ir atrodamas daudzās mājsaimniecībās, lai paveiktu jau minētos ikdienišķos darbus. Piemēram jāurbj kokā vai metālā, kā arī būs iespējams veikt skrūvju ieskrūvēšanu.

Miksējamās urbjmašīnas nāk komplektā ar speciālu uzgali, kuru uzliekot ir iespējams sajaukt sausos maisījumus.

Jauda un apgriezieni ir rādītāji, kam arī ir jāpievērš uzmanība izvēloties urbjmašīnu. Jauda urbjmašīnām parasti svārstās no 250 līdz 1500 vatiem vai pat vairāk.

Zinot šos kritērijus un informāciju, Jums būs daudz vieglāk veikt piemērotas urbjmašīnas izvēli, lai tā kalpotu ar maksimālo atdevi un nepieviltu Jūs nevienā situācijā. Meklējiet urbjmašīnas interneta veikalā 220.lv un izvēlieties sev ērtāko saņemšanas veidu.

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...