Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

‘’Ērkšķu’’ Anastasija par pagātnes rēgiem, biznesa plāniem un mīlestībai atvērto sirdi

Anastasija. Foto: Anastasijas personiskais arhīvs

Šova ‘’Caur ērkšķiem uz…’’ 5. sezonas dalībniece Anastasija ir nenoliedzami apķērīga un simpātiska sieviete. Viņa augusi mīlošā ģimenē, sākumskolā labi mācījusies un viņai bija visas cerības un veiksmīgu un skaistu dzīvi. Tomēr pavisam negaidīti visas šīs cerības sabruka, jo Anastasija pieķērās vienam no šīs pasaules lielākajiem postiem – narkotikām.

Pirmā mīlestība – rūdīts narkomāns

Kā jau visas pusaudžu meitenes, arī Anastasija alka pēc skaistas mīlestības. Sešpadsmit gadu vecumā simpātiskā meitene tik tiešām iemīlējās. Tiesa gan – ne tajā prātīgākajā puisī. Viņas mīlas objekts bija gana rūdīts narkomāns. Sākumā Anastasijai par mīļotā ‘’hobiju’’ nebija ne jausmas. Vēlāk - sapratusi, ka vīrietis lieto narkotikas, arī viņa nolēmusi būt ‘’stilīga’’ un iet mīļotā pēdās. Narkotikas savā varā Anastasiju pārņēma ātri. Jau pēc pavisam neilga laika meitene bija kļuvusi par heroīna atkarīgo.

Klasiskais narkomāna ceļš – zagšana un apcietinājums

Pēc kāda laika Anastasijas pirmā mīlestība tika apcietināta un ‘’iesēdināta’’ cietumā. Sieviete palika viena ar savu atkarību. Ja iepriekš narkotikas Anastasijai piegādāja mīļotais, tad tagad viņai pašai nācās domāt kur un par kādiem līdzekļiem tās iegādāties. Tā kā atkarība bija stiprāka par veselo saprātu, Anastasija sāka zagt. Skaidrs, ka ilgi tas tā turpināties nevarēja un 18 gadu vecumā meitene nonāca nevis augstskolas solā, bet gan apcietinājumā.

Ar sapni par laimīgu ģimeni

Pēc pusotra cietumā pavadīta gada Anastasijai bija visas iespējas sākt dzīvi no jauna. Un viņa no sirds arī mēģināja. Sieviete atkal iemīlējās un laida pasaulē dēlu. Kādu laiku dzīve bija harmoniska un mierpilna. Līdz brīdim, kad Anastasijai atkal radās vēlme pēc heroīna radītā reibuma. Viņa sastapa jaunu vīrieti ar līdzīgām interesēm un abi kopā sāka brist arvien dziļāk narkotiku purvā. Kādu laiku uz šo visu bija spiests noraudzīties arī sievietes mazais dēliņš. Vēlāk Anastasija bērnu nodeva audzināšanai savai mātei un kopā ar mīļoto devās laimes meklējumos uz Norvēģiju.

Vēl viens apcietinājums, atņemts dēls un zudušas cerības

Arī Norvēģijā negāja gluži, kā plānots. Anastasijas vīrietis strādāja, bet viņa pati pievērsās ātrākam naudas ieguves veidam – zagšanai. Un rezultātā kādu laiku ‘’izbaudīja’’ dzīvi arī Norvēģu cietuma. Tikmēr dzimtenē Anastasijas bērna tēvs bija uzņēmies rūpes par dēla audzināšanu. Tiesa gan, tās līdz galam grūti nodefinēt par patiesām rūpēm. Pēc laika bāriņtiesa viņam, tāpat, kā prombūtnē esošajai Anastasijai, atņēma bērna aprūpes tiesības. Sieviete nekavējoties atgriezās Latvijā, lai atgūtu dēlu. Tomēr tas nemaz nebija tik vienkārši. Anastasija sameklēja gan dzīvesvietu, gan darbu, bet aprūpes tiesības par dēlu viņai netika atjaunotas.

Pamostas blakus mirušajam draugam

Pirms aptuveni diviem gadiem Anastasija piedzīvoja vēl kādu ārkārtīgi dramatisku notikumu. Kopā ar tuvu draugu sieviete bija atkal bija ļāvusies narkotiku lietošana. Pamostoties nākamās dienas vēlā pusdienlaikā viņa konstatēja, ka blakus guļošais draugs neelpo. Satrauktā Anastasija izsauca ātro palīdzību, taču jau bija par vēlu. Mediķi zināja teikt, ka vīrietis miris jau pirms vairākām stundām. Sieviete šo traumatisko notikumu tā īsti nav spējusi aizmirst līdz pat šim brīdim. Viņa apmeklēja psihologu, uzsāka ārstēties no narkotiku atkarības, tomēr labāk nekļuva. Jaunā sieviete pavadīja savas dienas guļot gultā un neko negribot. Vienīgais cilvēks uz kura klātbūtni Anastasija reaģēja, bija viņas nu jau pieaugušais dēls. Un tieši dēl bija tas, kurš atkal palīdzēja piecelties...

Sāp sirds par Marijas nodevību

Vairāku gadu garumā Anastasija un Marija ( arī šova ‘’Caur ērkšķiem uz…’’ 5. sezonas dalībniece) bija pāris. Sievietes viena otru sargāja, atbalstīja un mīlēja. Vēlāk gan abas pārtrauca romantiskas attiecības, taču turpināja dzīvot kopā. Arī šobrīd abas dāmas īrē kopīgu dzīvokli, taču Anastasija stāsta, ka nu jau viņas esot tikai kaimiņienes. Sieviete neslēpj, ka viņai sāp Marijas nodevība un šova laikā izrādītā attieksme.

Sirds atvērta tikai vīriešiem

Uz jautājumu – kā tas nākas, ka visu savu dzīvi bijusi kopā ar vīriešiem, bet tad izveidojusi romantiskas attiecības ar Mariju, Anastasija smejot atbild, ka viss dzīvē jāizmēģina. Patiesībā Marija esot bijusi pirmā un vienīgā sieviete viņas dzīvē. Anastasijai viennozīmīgi patīkot vīrieši un viņas sirds atkal esot atvērta attiecībām.

Sapņo par savu biznesu un pavada laiku kopā ar dēlu

Anastasija vairs nelieto narkotikas, daudz un kvalitatīvi pavada laiku ar savu jau pieaugušo dēlu un plāno, kā savest savu dzīvi kārtībā. Apņēmīgajai sievietei ir plāns, kā attīstīt savu biznesu un viņa pie tā cītīgi strādā. Pagaidām plāna detaļas gan viņa vēlas paturēt noslēpumā, bet ir pilnīgi skaidrs, ka ar sievietes šī brīža apņēmību izdosies īstenot visu iecerēto.

Šova ''Caur ērkšķiem uz...'' 5. sezonu skaties STV Pirmā un Tet+


Lasi intervijas arī ar citām ''Ērkšķu'' šova dalībniecēm :

''Ērkšķu'' Elīna atklāti par dzīves pārbaudījumiem un sarežģīto mīlestību

''Ērkšķu'' Madara: Pa īstam dzīvot esmu sākusi tikai tagad

''Ērkšķu'' Ieva atradusi laimi mīlestībā un turpina cīnīties par labāku dzīvi savai meitai

''Ērkšķu'' Marija atklāti par izdzīvošanu, mīlestību un sabiedrības vienaldību


Zaļai pūķis simpātiskās Diānas dzīvi pārvērtis gruvešu kaudzē

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...