Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

"Ērkšķu" Monikai tagad ir attiecības ar šova skatītāju

Monika Neilande, 1188 Play ekrānšāviņš

Monika Neilande, 1188 Play ekrānšāviņš

Monika Neilande ir viena no tām “Ērkšķu šova” dalībniecēm, kurām piedalīšanās šajā TV projektā patiešām bijusi kā impulss pozitīvām dzīves pārmaiņām. Monika ir mērķtiecīgi uz to gājusi – strādājusi ar savām rakstura īpatnībām, uzlabojusi attiecības ar vecākiem un māsu, mācījusies ieklausīties, saprast un piedot. Un nu raidījumā “Pasaki to skaļi” sieviete atklāj, ka “Ērkšķu šovs” ir nesis arī priecīgus jaunumus viņas personīgajā dzīvē.

“Man uzrakstīja kāda šova skatītāja. Sākumā viņu it kā ignorēju, bet pamazām, pamazām .. tagad esam laimīgi kopā un esmu šovam ļoti pateicīga, ka viss tā sanācis.” Jaunajai draudzenei, lai arī raksturā viņa esot stingra, izveidojies arī labs kontakts ar Monikas bērniem.

Ko vēl Monika ir sapratusi par sevi un attiecībām ar līdzcilvēkiem – uzzināsit, noskatoties šo video!

Atgādinām, ka jau rudenī pie skatītājiem nonāks šova "Caur ērkšķiem uz..." piektā sezona, bet iepriekšējos raidījumus jau šobrīd var noskatīties slavenību video portālā 1188 Play.

Skatieties arī:

Blondajai "Ērkšķu" Lailai doma par strādāšanu izraisa riebumu

"Ērkšķu" Kristīne šova finālā saņem bildinājumu

"Ērkšķu Elvijas skumjais stāsts


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...