Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

“Ērkšķus” pamet mutīgā Elīna, dalību projektā turpina piecas dāmas

Caur ērkšķiem uz... Elīna, foto: 1188Play

Caur ērkšķiem uz... Elīna, foto: 1188Play

Kārtējā izbalsošana sociālajā projektā “Caur ērkšķiem uz…” jau atkal raisījusi skarbus vārdus no šova vadītāja Jāņa Bukuma puses. Redzot kaislības un attiecību peripetijas, kas valda dāmu starpā, viņš nespēj klusēt: “Jūs esat uz pārmaiņu ceļa - eksperti, tikšanās, nodarbības un jaunas iemaņas. Diemžēl tāds pats ātrums ir arī jūsu savstarpējās attiecībās – mīlestība, attieksme pret citiem un strīdi. Jums ir tāds temps, ka meksikāņu seriāli nobāl, salīdzinot ar jums. Te ir mīlestība, kāpieni, kritieni, Antonio ne tā uz Izauru paskatījās un aiziet razborkas. Tas ir briesmīgi! Ja šādi darbosieties reālajā pasaulē, jau pēc trijām dienām sāksiet jāt ar zirgiem un šaut viena uz otru. Filtrējiet, ko runājiet! Reālajā pasaulē tā nav, ka no rīta draugs pēc divām stundām - ienaidnieks. Tas var šķist smieklīgi, bet patiesībā ir ļoti briesmīgi. Sāciet dzīvot pa īstam”- dāmām atgādina Bukums.

Tikmēr izbalsošanas rezultāti jau atkal iezīmē koalīciju – vairums nosauc Elīnas, kura cieš no alkohola atkarības un emocionālajām svārstībām, vārdu un to apstiprina arī ekspertu vērtējums. “Tu stāvi uz vietas, jo daudz ko jau esi iemācījusies. Taču esi palaidusi garām spēju ieklausīties sevī un rast mieru un harmoniju. To es tev arī novēlu.” Līdz ar bagātīgu dāvanu birumu, Elīnai sacīja Jānis Bukums.

Dodoties mājup, Elīna neslēpj, ka ir noilgojusies pēc savas meitiņas un solīja turpināt savu izaugsmi ārpus projekta: “Darīšu visu iespējamo, lai neatgrieztos tur, kur biju. Draugu loks man ir normāls, man ir laba draudzene, cīnīšos.”

Atgādinām, ka sociālais projekts “Caur ērkšķiem uz…” skatāms ceturtdienu vakaros televīzijā sievietēm “STV Pirmā” un jebkurā ērtā laikā internetā Tet TV+ Zemāk skaties 1188 Play video no izbalsošanas, kurā skarbus vārdus dāmām netaupa Jānis Bukums.


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...