Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Eva Edža demonstrē savu pikanto TikTok video filmēšanas aizkulises

Eva Edže, 1188 Play ekrānšāviņš

Eva Edže, 1188 Play ekrānšāviņš

Arvien jaunas, negaidītas kolorītās erotisko romānu autores Evas Edžas personības iezīmes atklājas attiecību šovā “Mīla burbulī”. Šoreiz izrādās, viņa ir arī panākumiem bagāta TikTok zvaigzne , kuras labākie video ir savākuši vairāk nekā 4 miljonus skatījumu! “Sākās tas viss it kā pa jokam, es pamēģināju vienkārši, lai mazliet atslābinātos. Un tad parādās tie skatījumi, sekotāji, tas viss ļoti ievelk” – par savu aizraušanos stāsta Eva. Viņas sieva Rouzija gan šajās aktivitātēs tik dedzīgi neiesaistās, bet dažas reizes Evai ir izdevies savu partneri pierunāt: “Rouzija piekrīt ar diviem noteikumiem – pirmkārt, lai video būtu seksīgs, un otrais – lai tā filmēšana neaizņemtu vairāk par 15 sekundēm”.

Jā, Evas TikToka kanāla saturs pārsvarā ir diezgan pikants, un tā filmēšanā tiek izmantoti īpaši sexy style apģērbi. “Piemēram, mans TikToka krūšturis, ļoti smuks un ļoooti neērts” – garšīgi nosmej erotisko sižetu varone.

Vai Rouzija nekļūst greizsirdīga par Evas publiski izliktajām pikantajām ainām? To uzzināsit, noskatoties šo video, kurā būs iespēja iepazīt arī Tiktoku filmēšanas aizkulises.

Skatieties arī:

Eva Edže - es nekad vairs nebūšu vardarbīgās attiecībās

Pārkeram ir divas mammas - Evas un Rouzijas dzīve Anglijā

Felipe Gabriels apņēmies kļūt par TikToka zvaigzni

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...