Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Ezerlejas – vieta daudzpusīgai atpūtai visai ģimenei

Atpūta ar ģimeni Zoodārzā, Image by JuliaAlex from Pixabay

Atpūta ar ģimeni Zoodārzā, Image by JuliaAlex from Pixabay

Nespēj izlemt, vai apmeklēt brīvdienās Zoodārzu, izbraukties ar velosipēdiem, pamakšķerēt vai ļauties pirts procedūrām? Ir kāda vieta Vidzemē, kur var to visu apvienot. “Ezerlejas” patiesi piedāvā daudzpusīgu atpūtu visai ģimenei.

Ezerleju zoodārzs

Ezerleju Zoodārza iemītnieki katru gadu papildinās, jo šejienieši labprāt uzņem savā pulciņā tos dzīvniekus, kas nokļuvuši nelaimē dabisko cēloņu dēļ savvaļas dabā, kā arī mājdzīvniekus, kas palikuši bez mājām. Te sastopami gan dažādi putni, gan vairāk, kā 20 dzīvnieku sugas, turklāt ikviens apmeklētājs tos var pabarot un dažus pat paņemt rokās un samīļot, kā arī nofotografēt. Miniatūru kazu, dambriežu, muflonu, murkšķu, trušu un dažādu sugu aitu barošana ir iespējama ar barībām, kas iegādājamas uz vietas.

https://www.instagram.com/p/CL8_1KrjDL8/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading

https://www.instagram.com/p/BSDe86fDJTP/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading

Ezerleju Somu pirts

Ezerlejās ir pat 2 pirtis, pietam abas ir izgatavotas pēc somu tehnoloģijas, tādēļ varētu teikt, ka tās ir īstākās somu pirtis. Pirtiņās var ne vien uzlabot veselību un atgūt spēkus un, bet arī jautri pavadīt laiku ar draugiem, ģimeni un kolēģiem. Pirts procedūras iespējams baudīt ar pirtsslotu pērieniem, ēteriskās eļļas aromaterapijām un kontrastiem, ko rada karstias pirts tvaiks un vēsais ūdens dīķī.

Velobraucienu maršruts

Ja esi īsts velocilvēks, kas vairāk laika pvada uz velosipēda, nekā auto, un Tev patīk baudīt braucienus ar riteni gleznainā dabā, tad zini, ka “Ezerlejas”ir īstā vieta, kur uzsākt brīnišķīgu braucienu pa īpašu velosipēdu maršrutu, kas ved pat 40km garumā. Brauciena laikā Tev būs iespēja izbaudīt reljefa apvidu, braucot caur Cērtenes augstieni, pāri Ruņģupei un pat gar avotiem, pie kuriem piestāt un padzerties, kā arī aplūkot daudzas citas vēsturiskas un interesantas vietas.

Makšķerēšana “Ezerlejās”

Maksķernieka dvēsele noteikti priecāsies par iespēju nozvejot karpas, karūsas, līņus, samus, stores, foreles un pat vēžus! Teritorijā atrodas veseli četri dīķi, kas katru gadu tiek papildināti ar jaunām zivju sugām.

Nakšņošanas iespējas

“Ezerlejas”, kā jau noprati, ir vieta, kur var ar vienu dienu pilnvērtīgai atpūtai nepietikt, tādēļ te ir arī iespēja nakšņot. Bez iespējām iznomāt mājiņu, telti vai vietu automašīnai un pat kemperim, var nomāt arī grilu, kur pagatavot gardu šašliku vai citu mielastu. Bet ja Tev ir sarūpēts gatavs mielasts līdzi, tad to var droši baudīt kādā nojumē.

Ko vērts vēl zināt par “Ezerlejām”?

Bez augstāk minētām atpūtas iespējām, te ir arī bērnu rotaļu laukums un volejbola laukums.

Ja plāno doties uz “Ezerlejām”, tad atceries, ka tās atrodas Launkalnē, Smiltenes novadā.

Cenas ir druadzīgas, bet atšķirīgas, atkarībā no tā, kādu atpūtu vēlies izmantot, kā arī tiek piedāvātas atlaides grupām. Vairāk vari noskaidrot “Ezerleju” mājas lapā ezerlejas.lv

Pirms ierodies, vēlams piezvanīt.

Nelaid garām iespēju uzzināt par citām lieliskām atpūtas vietām Vidzemē - pieseko Facebook grupai Apceļo Vidzemi!

Lasi arī:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...