Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Fitnesa trenere Nika Linde arī seksā ir par disciplīnu

Nika Linde, 1188 Play ekrānšāviņš

Nika Linde, 1188 Play ekrānšāviņš

Valda Meldera viešņa šova "Kad viņas satiekas" rubrikā – mentālā un fiziskā fitnesa trenere, veselīga dzīves veida influencere un divu bērnu māmiņa Nika Linde uzskata, ka rezultāts jebkurā jomā ir panākams tikai ar stingru disciplīnu. Viņa ir prasīga pati pret sevi, un arī savām klientēm un Instagram sekotājām nenogurstoši atgādina, cik svarīgi ir sekot treniņu plānam, neslinkot un nedot sev atlaides. Taču šoreiz raidījuma skatītajiem tiek pasniegta nedaudz šokējoša patiesība – izrādās, ka stingro grafiku ievērošana Nikas dzīvē attiecas arī uz intīmo tuvību ar vīru! Un lūk, kāpēc:

“Es uzskatu, ka sekss ir enerģijas apmaiņa starp vīrieti un sievieti, tādā veidā viņi viens otru atbalsta un palīdz. Ja kāda reize izpaliek, zaudētāji ir abi. Mans “iztikas minimums” ir viena reize nedēļā, tas ir jāizpilda bez kādiem attaisnojumiem. Partneriem ir jāspēj būt pietiekoši atklātiem un pateikt otram – tā un tā, nedēļa tuvojas beigām, un mēs neesam izpildījuši vienu no pienākumiem.”

Tāda pieeja no malas var šķist pārāk mehāniska, kur tad paliek jūtas, noskaņojums ? Arī pati Nika atzīst, ka senāk nekad nebūtu ticējusi, ka šādi teiks un uzskatīs. Taču: “Kad piedzimst bērni, ir daudz darbu, pienākumu, nogurums … ja šo lietu nepieskatīs, ja nebūs tās disciplīnas, ir liela varbūtība, ka sekss no aprites izzudīs pavisam.”

Noskatieties šo erotiskas pieskaņas caurstrāvoto sarunu – uzzināsit arī, kāds bija Nikas un viņas vīra kaislīgais un neparastais iepazīšanās stāsts! Kā īpašs bonuss – būs iespēja arī redzēt Valdi Melderi ar gariem, lokainiem matiem!

Skatieties arī:

Nikas Lindes attiecības iesākās kā neatļauta dēka

Nika Linde par treniņiem un sava ķermeņa pieņemšanu

Ieva Sīmane par to, kas sievietēm svarīgs intīmajā dzīvē


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...