Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Foto: Olgas Kambalas meitu grandiozā ballīte – ar limuzīnu un šampanieša piramīdu

Olgas Kambalas meitu grandiozā jubilejas ballīte, foto: Olgas privātais arhīvs

Ar grandiozu ballīti “Arcolat” telpās “Slavenības. Bez filtra” zvaigzne Olga Kambala nosvinējusi meitu dzimšanas dienas ballīti. Turklāt ģimenē tie bija dubultsvētki, jo Olgas meitas dzimušas ar gada un vienas dienas starpību - vecākajai meitai Lukērijai palika 18, bet vidējai atvasei Loretai -17. Ballīte tika ieturēta labākajās Holivudas tradīcijās – jaunkundzes uz pasākumu ieradās antīkā mersedesā un bija tērpušās elegantās kokteiļkleitās. Pie ieejas rotājās sarkanais paklājs, bet pasākuma telpas mirdzēja šobrīd tik aktuālajā zelta un melnā toņa sajaukumā. Viesi tika cienāti ar ribiņām un vistiņām no Leldes Dreimanes un Ērika Ozollapas ēstuves “Munch,” torti un šampanieša piramīdu, bet par muzikālo pavadījumu rūpējās rūpējās dīdžejs [Ex] da Bass, kuru ik pa laikam pie pults nomainīja arī jubilāres.

Kura dzimšanas diena gan nav iedomājama bez tortes un Kambalas meitu krāšņajā ballītē tās bija veselas divas, katra atbilstoši jubilāres vēlmēm un raksturam. Gatavojoties pasākumam, Olga bija sarīkojusi kūku degustāciju, lai ar meistari apspriestu visas detaļas un viesiem tiktu celta galdā pati gardākā. Tiesa, pašas jaunkundzes šajā pirms-ballītes pasākuma atklāti sacīja, ka viņām kūkas nemaz tik ļoti negaršojot un pie sirds daudz labāk ejot burgeri. Taču tortes ir svarīgas priekš “instagrama” – lai var smuki pafočēties. Tāpēc arī tortes uzrakstu jaunkundzes izvēlējās īpaši zīmīgu - Loreta priekšroku deva kūkai sirds formā ar soctīklu pasaulē labi zināmu un populāru uzrakstu “No brain, no pain,” kamēr Lukērija izvēlējās melnu kūku ar rozā sirsniņām un tradicionālāku uzrakstu kā māsai: “Happy Birthday.” Par atraktīvu mirkli parūpējās jaunākā māsiņa, kura brīdī, kad jubilāres fotografējās ar kūkām, tās “iemeta” lielajām māsām sejā. “Meitenēm konkurence par jubilejas ballītēm ir kopš mazotnes. Tā kā jubileja ir ar dienas starpību un draugu loks ir viens un tas pats, bieži bijušas nesaprašanās, ka tie paši ciemiņi, kuri mūsu mājā viesojušies pirms dienas, nu aicināti atkal. Tāpēc nereti gadījās tā, ka kādā no dzimšanas dienā ciemiņu bija vairāk, kādā mazāk - un meitenes par to sacentās. Tāpēc šogad svinēsim kopā – ceru, ka meitenes nesakausies.” Gatavojoties ballītei “Slavenības. Bez filtra” skatītājiem sacīja Olga.

Ballītes sarūpēšanas darbi prasīja ne mazums enerģijas no Kambalu pāra - zemāk piedāvājam spilgtākos kadrus no realitātes šova "Slavenības. Bez filtra" ar ģimenes spilgtākajiem notikumiem, kā arī īpašu ieskatu tik gaidītajā notikumā.

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...