Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Franču buldogs. Šķirnes lielākie plusi un mīnusi

Franču buldogs. Foto:Streetwindy,  Pexels.com

Franču buldogs. Foto:Streetwindy, Pexels.com

Franču buldogi sava piemīlīgā izskata un kompaktā izmēra ir ļoti iecienīta suņu šķirne. Tāpat arī šie suņi ir piemēroti gan turēšanai dzīvokļos, gan privātmājās.

Franču buldogu plusi :

Kucēnu vēlams iegādāties tikai pie profesionāliem suņu audzētājiem. Franču buldogiem mēdz būt problēmas ar elpošanu, ko izraisa sašaurinātas nāsis, tāpēc ļoti rūpīgi jāiepazīstas ar kucēna vecāku veselības stāvokli. Tāpat arī franču buldogi mēdz būt alerģiski. Šīs šķirnes suņi ir ārkārtīgi sabiedriski un rotaļīgi. Viņi dievina visus ģimenes locekļus un labi saprotas arī ar bērniem. Franču buldogiem nav nosliece uz gaudošanu saimnieku prombūtnes laikā. Franču buldogi ir arī ārkārtīgi viegli kopjami, to īsā apmatojuma dēļ. Tāpat šie suņi būs lieliski pārgājienu un ceļojumu biedri.

Franču buldogu mīnusi:

Franču buldogi mēdz būt nedaudz neapdomīgi. Ja mājai tuvosies kāds svešinieks, mazais, bet žiperīgais suns ne tikai skaļi ries, bet var arī šim ‘’ ienaidniekam’’ mesties virsū. Franču buldogiem ir arī ne visai attīstīta baiļu izjūta, līdz ar to, šis suns var uzsākt konfliktu arī ar par sevi krietni spēcīgākiem dzīvniekiem. Jāņem vērā, ka Franču buldogam ir ļoti attīstīti žokļi, kā rezultātā, ja tas uzsāks cīņu – to pārtraukt būs ļoti grūti. Nebūtu vēlams sunim ļaut iesaistīties jebkādos kautiņos, ja šis suns vienreiz uzvarēs – viņš nemitīgi meklēs iespējas atkal un atkal iesaistīties konfliktos.

Interesanti:

Kā iemācīt sunim neēst visu, kas pagadās

Kašeram un Jānim suns ir gluži kā bērns


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...