Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Galvenie iemesli, kāpēc cilvēki izvēlās krāpt savu partneri

Krāpšana: Foto no unsplash.com

Skaidrs, ka krāpšana nav nekas labs. Piekrāpto partneri šis fakts var ārkārtīgi sāpināt un radīt psiholoģisko traumu uz visu atlikušo dzīvi. Nereti sāpes un aizvainojums paliek arī tad, ja attiecības pēc krāpšanas fakta atklāšanās tiek saglabātas. Tomēr neskatoties uz nepatīkamajām vienmēr ir bijuši cilvēki, kas krāpuši un droši vien arī krāps.

Galvenie iemesli, kāpēc cilvēki izvēlās krāpt :

- Seksuāla nesaderība. Ir pāri, kuri ar šo nesaderību spēj sadzīvot vai meklē dažādus risinājumus, bet ir arī tādi, kuri izvēlās nosacīti vieglāko ceļu- krāpšanu.

- Adrenalīns. Ir cilvēki, kuri krāpj visu savu dzīvi, pat neskatoties uz to, ka ar partneri valda pilnīga saskaņa. Viņiem nepieciešams nemitīgi dzīties pēc kā jauna un iegūt jauno. Šajos gadījumos var palīdzēt psihoterapija. Protams, ja vien krāpējs vēlās no šīs atkarības atbrīvoties.

- Uzmanības trūkums. Reizēm cilvēki attiecībās jūtās nenovērtēti, nemīlēti un nesamīļoti. Šie cilvēki parasti iesākumā mēģina iegūt trūkstošās emocijas no esošā partnera, taču kad tas neizdodas – meklē kādu, kas sniegs to, kā mājās pietrūkst.

- Mīlestība pret dieviem partneriem. Arī tā mēdz gadīties. Cilvēks nespēj izvēlēties vienu partneri, tāpēc maksimāli cenšas būt kopā ar abiem. Ir dzirdēti gadījumi, kad šādi tiek nodzīvot visu dzīvi.

- Cilvēks vairs nemīl savu partneri. Un negrib būt kopā, bet paliek bērnu vai materiālu vai kādu citu apstākļu dēl un mīlestībai meklē kādu citu.

Interesanti:

Inese Ozola par precēšanos, vīriešiem un krāpšanu

Ko Valdis Melderis domā par krāpšanu attiecībās

Sanda Dejus par sānsoļiem laulībā

Noskaties arī video par to, kā Agrita jutās, uzzinot, ka vīrs viņu krāpj ar draudzeni


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...