Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Grāmatvežu kursi — kā iesācējiem, tā galvenajiem grāmatvežiem

pexels.com

Grāmatvedības kursi Rīgā – kur tādus apmeklēt? Un kāpēc grāmatvedības kursi ir svarīgi?

Kāpēc grāmatveža izglītība vienmēr ir aktuāla?

Grāmatveža profesija ir vērtība jebkuros laikos. No 2020. gada gan grāmatveža sertifikātam būs īpaša nozīme – bez tā nebūs iespējams saņemt licenci, kas no nākamā gada būs nepieciešama grāmatvedības ārpakalpojumu sniedzējiem. Tiem, kuri jau ir sertificēti grāmatveži un strādā kādā uzņēmumā štatā, vienmēr noder celt savu grāmatveža kvalifikāciju, lai saglabātu konkurētspēju un uzturētu aktuālas zināšanas par nozari. Savukārt ikvienam dzīvē var noderēt vismaz iesācēja zināšanas grāmatvedības nozarē. Tad kur gūt sev nepieciešamās grāmatvedības zināšanas?

Kur apgūt grāmatvedību – pat no nulles?

Grāmatvedība ir precīza zinātne, tādēļ svarīgi izvēlēties to apgūt mācību centrā, kur šīs profesijas apguvei tiek izmantota praktiska pieeja. Mācību centrā “Buhserviss” tiek piedāvātas 3 līmeņu apmācību programmas grāmatvedībā:

  1. Bāzes kurss iesācējiem 130 stundu apjomā. Iegūtās zināšanas pēc studiju kursa beigšanas tiek apstiprinātas ar sertifikātu pieaugušo neformālās apmācības programmas ietvaros "Grāmatvedības pamati”
  2. Uzņēmuma galveno grāmatvežu sagatavošanas kursi 64 akadēmisko stundu apjomā. Pēc kursu apgūšanas tiek izsniegts neformālās pieaugušo izglītības sertifikāts "Uzņēmuma galveno grāmatvežu sagatavošanas kursi"
  3. Grāmatvežu kvalifikācijas celšanas kursi 30 akadēmisko stundu apjomā. Iegūtās zināšanas tiek apstiprinātas ar sertifikātu pieaugušo neformālās apmācības programmas ietvaros "Grāmatvežu kvalifikācijas celšana", kas izsniegts pēc studiju beigšanas.


Kāpēc tieši “Buhserviss”?

Ir 5 būtiski iemesli, kādēļ mācīties tieši mācību centrā “Buhserviss”:

  1. Šajā mācību centrā kopš 1991. gada grāmatveža profesiju ir ieguvuši vairāk nekā desmit tūkstoši cilvēku. Daudzi centra absolventi strādā lielākajos uzņēmumos Baltijā.
  2. Centrā izmantotā mācību metodika nav atdalīta no šodienas dzīves. Centra pasniedzēji dod ne tikai pamatzināšanas, bet sniedz praktiskus piemērus un dalās ar saviem profesionālajiem paņēmieniem pareizai grāmatvedības uzskaitei jebkurā uzņēmumā.
  3. Mācību centra “Buhserviss” devīze ir tāda, ka visiem absolventiem un klientiem jāiziet VID pārbaudes bez finanšu zaudējumiem! Mācību centrs neatsaka savu palīdzību sarežģītās situācijās arī saviem absolventiem.
  4. Tā ir iespēja apgūt profesiju no nulles, izejot bāzes apmācības kursu , pēc kura var patstāvīgi veikt grāmatvedības uzskaiti mazos un vidējos uzņēmumos, kā arī papildināt savu kvalifikāciju citos kursos un semināros par grāmatvedību, kurus piedāvā mācību centrs “Buhserviss”.
  5. Ja jūs esat praktizējošs grāmatvedis, ir nepieciešams pastāvīgi paaugstināt savu kvalifikāciju. “Buhserviss” izstrādātā apmācība praktizējošiem grāmatvežiem ir izveidota, ņemot vērā jaunākās izmaiņas Latvijas likumdošanā, kā arī saskaņā ar starptautiskajiem grāmatvedības standartiem.