Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Gudrinieki jau kopš bērnības. Kuras horoskopa zīmes tās ir?

Gudrs bērns, Image by GimpWorkshop from Pixabay

Gudrs bērns, Image by GimpWorkshop from Pixabay

Ezoterikas speciālisti un astrologi uzskata, ka planētai vai zvaigznei, kuras ietekmē dzimis cilvēks, nosaka arī viņa spējas un raksturu. Daži zināšanas apgūst vieglāk, kamēr citiem nākas piepūlēties. Kurām horoskopa zīmēm šai ziņā paveicies visvairāk, lasi šajā rakstā!

Strēlnieks (24. novembris – 22. decembris)

Bērniem, kas dzimuši šajā zīmē, piemīt analītiskas spējas. Viņiem vieglāk nekā citiem atcerēties jaunu informāciju saistībā ar mācībām. Tāpat viņi ir viegli apgūst jaunas lietas paši, kas palīdz viņiem “panākt” skolas programmu, ja kāda iemesla dēļ nācies izlaist mācību stundas.

Zināšanas, ko Strēlnieki saņem no bērnības, palīdz viņiem dzīvē – izmantot noderīgu informāciju zinātnē, biznesā vai radošā darbā. Bet Strēlnieku īpatnība ir tāda, ka viņi mācīs tikai to, ko viņiem ir interesanti vai vajadzīgi. Ja bērns nesaprot, kā viņam noderēs tā vai cita informācija, viņš to aizmirsīs.

Ūdensvīrs (21. janvāris – 19. februāris)

Gaisa zīmes pārstāvji piedzimst ar “kāpēcīša” sindromu. Starp citu, šo īpašību viņi saglabā visu mūžu, un tas viņiem netraucē. Ūdensvīri ir ļoti ziņkārīgi, vienmēr ir gatavi izzināt kaut ko jaunu.

Ūdensvīrs ātrāk par pārējiem apgūst jaunu informāciju, interesējas par visu pēc kārtas, ja ir iespējams. Tieši par viņu saka: "Iesūc kā sūklis.” Nianse ir tāda, ka gan bērniem, gan pieaugušajiem apnīkst tas, par ko viss jau uzzināts. Tāpēc viņi vienmēr meklē kaut ko jaunu un aizraujošu.

Lauva (23. jūlijs – 21. augusts)

Ugunīgajiem Lauvām nav nekādas īpašas spējas pētīt tās vai citas zinātnes. Viņu galvenais dzinējs ir dabiska tieksme pēc panākumiem, slavas un atzīšanas. Tieši tāpēc visu, kas viņiem dots, aktīvi ņem savā arsenālā un labi uztver visas zināšanas. Lauvu smadzenes darbojas mūžīgas kustības virzienā uz “uzvarētāja dzelteno kreklu”.

Harismātiskajiem Lauvām no bērnības ir svarīgi iegūt vienaudžu un pieaugušo uzmanību, izcelties no pūļa un atšķirties no visiem pārējiem. Tāpēc Uguns zīmes pārstāvji dara visu, lai sasniegtu izvirzīto mērķi un iegūtu vēlamo.

Jaunava (22. augusts – 23. septembris)

Kopš bērnības Jaunava būs mazliet noslēgta un reizēm jutīsies atstumta. Kamēr citi bērni rotaļājas laukumā, Jaunava mācās. Tādiem bērniem parasti ir ļoti grūti darboties komandā, viņi dod priekšroku neatkarībai un individuālam darbam.

Šāda īpašība saglabājas arī vēlāk dzīvē – tie bieži kļūst par neatvietojamiem speciālistiem un īstiem profesionāļiem, jo ļoti daudz laika tiek veltīts pašizglītībai.

Jaunavu priekšrocība ir tāda, ka viņi nebaidās atzīties, ja kaut ko nezina. Tieši pretēji – viņi aktīvi papildina zināšanas un mācās vēl vairāk, lai nostiprinātu savas pozīcijas un iegūtu labu pieredzi.

IZPĒTI HOROSKOPA TABULU VECĀKIEM – KĀDAS BŪS ATTIECĪBAS AR BĒRNU?

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...