Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Horoskopi. 8. - 15. maijs

Horoskopi. Foto: Tom Swinnen, Pexels.com

Horoskopi. Foto: Tom Swinnen, Pexels.com

Ārā viss plaukst un zeļ. Cilvēki steidz izbaudīt patīkamos laika apstākļus. Dažiem uznācis lielais pavasara nogurums. Kāda būs nākamā nedēļa katram no mums? Par to, lai sīkāk pastāsta astrologi.

Auns (21. marts–19. aprīlis)

Nedēļas sākumā Auni būs enerģijas pilni. Darbi ies no rokas. Pie apvāršņa var parādīties kāda sen nesatikta paziņa, ar kuru izveidosies ilgstoša un abpusēji noderīga komunikācija. Nedēļas otrajā pusē jābūt piesardzīgam uz ceļa, kā arī nevajadzētu sasteigt darījumus, kas saistīti ar nekustamajiem īpašumiem. Ja kas tāds plānots, labāk atlikt uz nākamo nedēļu.

Vērsis (20. aprīlis–20. maijs)

Vērsim darbā būs uznācis lielum lielais slinkums. Neko darīt negribēsies itin nemaz. Toties, kā jau pavasarī pienākas – noskaņojums būs romantisks. Ir arī iespējamas romantiskas iepazīšanās, bet diemžēl tās var nebūt pārāk noturīgas. Ja plānots veikt kādas medicīniskas manipulācijas – šī nedēļa ir īstais laiks. Būtu ieteicams pievērsties sava vizuālā tēla uzlabošanai.

Dvīņi (21. maijs–20. jūnijs)

Dvīņiem var nākties risināt daudz un dažādas sadzīviska tipa problēmas. Tās var rasties tik daudz, ka vienā brīdī vairs nebūs skaidrs, kā ar to visu tikt galā. Taču viss izdosies. Nevajadzētu pieņemt pārsteidzīgus lēmumus privātajā dzīvē. Ja ir iepriekšējas iestrādnes – iespējamas finansiālas veiksmes. Jāuzmana veselība. Īpaši viss kas saistīts ar gremošanas sistēmu.

Vēzis (21. jūnijs–22. jūlijs)

Šī nu reiz būs Vēžu veiksmes nedēļa. Sagaidāmas gan finansiālas veiksmes, gan priekšniecības labvēlība. Daži var tikt pat pie algas pielikuma. Arī ģimenes dzīvē valdīs saskaņa. Tomēr arī esot uz veiksmes viļņa, jābūt apdomīgam tērējot naudu. Tāpat arī nebūtu vēlams izmēģināt jaunus aktīvos sporta veidus.

Lauva (23. jūlijs–22. augusts)

Lauvas šonedēļ orientēsies uz ģimenes dzīvi. Pārmaiņas pēc vajadzētu piekāpties mīļotajam cilvēkam. Arī tad, ja ne līdz galam piekritīsiet otras pusītes viedoklim. Brīvajiem Lauvām iespējamas jaunas un veiksmīgas iepazīšanās. Iespējams atradīsies kādas sen pazudušas lietas. Labvēlīgs laiks, lai plānotu ceļojumus.

Jaunava (23. augusts–22. septembris)

Jaunavām šonedēļ gribēsies kašķēties. Gan darbā, gan mājās. Lielos vilcienos Jaunavām viss šķitīs diezgan kaitinošs. Uz nedēļas otru pusi noskaņojums kļūs labāks. Iespējami spontāni izbraukumi. Nelielas grūtības var sagādāt bērnu audzināšana. Ja plānoti nozīmīgi pirkumi mājai – šī nedēļa ir īstā. Viss, kas nopirkts šonedēļ, kalpos vēl ilgi.

Svari (23. septembris–22. oktobris)

Ļoti labvēlīgs laiks, lai iepazītos. Iespējami arī jauni profesionālie kontakti, kuri būs noderīgi vēl ilgi. Var izdoties realizēt kādu senu, iestrēgušu plānu. Nevajadzētu slēgt nekādus nopietnus ilgtermiņa līgumus. Tāpat arī spontāni pirkumi sevi neattaisnos. Ļoti jāpiedomā pie savas garīgās veselības. Vēlams maksimāli daudz atpūsties un labi izgulēties.

Skorpions (23. oktobris–21. novembris)

Skorpionu var piemeklēt dažādas likstas privātajā dzīvē. Ļoti rūpīgi jāpiedomā pie tā, kas tiek teikts. Var nākt gaismā kāds nelāgs, ilgi glabāts noslēpums. Jācenšas maksimāli saglabāt mieru un galvenais neko nesasteigt. Arī darbā var uzrasties kāds slēpts nelabvēlis, kuru gan izdosies atmaskot, ja vien ieklausīsies savā intuīcijā.

Strēlnieks (22. novembris–21. decembris)

Strēlniekam šonedēļ nevajadzētu bāzties visām pudelēm par korķi. Arī ģimenes locekļiem nevajadzētu uzspiest savu viedokli. Tā vietā enerģiju šonedēļ labāk izlikt sportiskās aktivitātēs. Labvēlīgs laiks, lai ievērotu kādu diētu vai pievērstos veselīgākam uzturam. Nav vēlams apmeklēt plašus pasākumus.

Mežāzis (22. decembris–19. janvāris)

Mežāzim jābūt ļoti, ļoti uzmanīgam visā, kas saistīts ar finansēm. Viena maznozīmīga kļūda var nest ļoti lielus zaudējumus. Rūpīgi jāpieskata arī savas mantas un īpašumi. Vēlams pievērsties garīgām lietām, izglītoties, apgūt ko jaunu. Iespējams, ka šādā veidā uzradīsies jauni domu biedri, kuri vēlāk var kļūt par tuviem draugiem.

Ūdensvīrs (20. janvāris–18. februāris)

Ūdensvīram šī solās būt ļoti labvēlīga nedēļa. Personiskajā dzīvē ūdensvīrs jutīsies kā īstens veiksminieks. Netrūks uzmanības apliecinājumu no pretējā dzimuma. Arī profesionālajā ziņā nedēļa būs ļoti veiksmīga. Iespējami paaugstinājumi vai jauni darba piedāvājumi. Tos noteikti vēlams pieņemt.

Zivis (19. februāris–10. marts)

Zivis šonedēļ uztrauksies par finansēm. Liksies, ka visa ir par maz un, ka dzīve nav īsti godīga. Var nākties uz laiku atlikt kādu sen kārotu pirkumu. Krietni pozitīvāka aina rādīsies privātajā dzīvē. Tuvinieki un ģimenes locekļi būs ļoti atbalstoši. Otra pusīte var sagādāt kādu romantisku pārsteigumu.


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...