Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Iepirkšanās ar ģimenes sievietēm pārbauda Kaspara Kambalas nervus

Olga Kambala, 1188 Play ekrānšāviņš

Olga Kambala, 1188 Play ekrānšāviņš

Pavadīt savu sievieti tūrē pa apģērbu veikaliem nav nekāda joka lieta – to apliecinās katrs vīrietis, kam bijis šādam pavadījumam jāiet cauri. Sportistam un uzņēmējam Kasparam Kambalam šoreiz nav paveicies trīskārt, jo viņam uz kleitu salonu jāpavada nevis viena, bet veselas trīs daiļas būtnes, kuras visas turklāt ir diezgan izvēlīgas modes dāmas. Tuvojas ilgi gaidītā un grandiozi iecerētā Olgas meitu pilngadības ballīte, kur svarīga katra detaļa. Kūkas izvēle tad jau bija tīrais nieks salīdzinājumā ar šo – abu gaviļnieču un viņu laimīgās mātes tērpiem!

Tas ir vispārzināms fakts – sievietes nav vīrieši, un cerēt, ka viņas ar tērpa iegādi svarīgam notikumam tiks galā desmit minūtēs, ir, maigi izsakoties, naivi. Ar saviem tērpiem Olga tiek galā negaidīti ātri, taču ar prasīgajām jaunkundzēm neiet tik gludi. Vēlāk gan vecākā meita Lukērija atzīstas, ka tajā dienā nebija paēdusi. Loģiski, ka izsalkušam cilvēkam nekas īsti nepatīk un vispār “viss ir slikti”.

Vai galu galā tomēr visām izdevās atrast tīkamas kleitas, un kā ar šo pārbaudījumu tika galā Kaspara nervi – to uzzināsit, noskatoties šo video!

Skatieties arī:

Olgas meitas iecerējušas grandiozu pilngadības ballīti

Kambalu ģimenes sievietes saplēšas par paklāja krāsu meitu ballītē

Olgas meita pārsteidz ar oriģinālu kūkas uzraksta izvēli


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...