Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Ieraugot Žaņa telti, Ventī pamostas greizsirdība

Magone Šutoviene, 1188 Play ekrānšāviņš

Magone Šutoviene, 1188 Play ekrānšāviņš

Realitātes šova “Slavenības. Bez filtra” varones Magones Šutovienes un Venta Vītola kopīgajam dēlam Raimondam pienākusi pirmā skolas diena, un par godu šim nozīmīgajam notikumam arī abi vecāki nolēmuši šo dienu izturēties kā normāla, saticīga ģimene. Šis plāns arī tīri labi izdodas līdz brīdim, kad Ventis ierodas “Avotiņu” sētā un ierauga lauka malā telti, kur uz laiku bija izmitināts cits Magones bijušais – bēdīgi slavenais Žanis.

To redzot, “eksiņam” pavisam sabojājas oma – vēl nupat mētājis sev raksturīgos “zemjostas” jociņus, Ventis pēkšņi kļūst sadrūmis un mazrunīgs, atsakās no kūkas, tik grib, lai visi liek viņu mierā.

Magone spriež, ka visticamāk, bijušais cīnās ar greizsirdību. “Es gan tagad esmu brīva, nevienam nepiederu. Nevienam nevajadzētu būt nekādas daļas, kas manā mājā notiek.” Taču, kā redzams, nav viss tik vienkārši. Varbūt labi vien ir, ka abi bijušie nesatikās aci pret aci šovasar, lai gan tālu no tā nebija …

Skatieties arī:

Magone aicina Venti pie sevis uz "Avotiņiem"

Žanis atgriežas Magones sētā un tiek izmitināts teltī

Magone prāto, ka varētu pievērsties arī skaistumkopšanas biznesam


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...