Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Ieva Florence parāda, kā paaudzies viņas pirmdzimtais

Ieva Florence/"STV Pirmā!" šova "Kad viņas satiekas" ekrānšāviņš

Ieva Florence/"STV Pirmā!" šova "Kad viņas satiekas" ekrānšāviņš

Aktieri Ieva Florence-Vīksne un Oskars Florencs-Vīksne šā gada visu mīlētāju dienā, 14. februārī, kļuva par vecākiem savam pirmajam bērniņam – dēliņam Leonardam. Iestājoties vasarai, māmiņa sociālajos tīklos dalījās ar sirsnīgu kadru, kurā parāda, kā paaudzies mazais ķipars. “Ziedēt kopā. Mirklis burvības, kad daba plaukst un sniedz mums neaizmirstamas smaržu un krāsu paletes!” komentēja Ieva, pozējot pie ziedoša ceriņkrūma.

https://www.instagram.com/p/CP4-88lslVo/?utm_source=ig_web_copy_link

Šogad Florence ar saviem sekotājiem dalījās arī atziņās par bērna ienākšanu ģimenē: “Bērna rādītāji un dzīves pavadoņi mēs esam. Tie, kuri uzrauga katru kustību, mīmiku, sajūtu Tavu. Ieklausās, vēro un pēta Tevi. Iepazīst pašā pirmajā ceļā pretim Pasaulei. Mēs nesteidzamies paātrināt šo laiku, kad varam būt kopā dienu no dienas, gan naktīs vēlās, gan agros, agros rītos, kad Tu mūsu rokās esi sajūtu pilns! Mēs uzklausām katru Tavu vārdu, kas, kā raudiens, citreiz ikdienu pavada. Mēs smaidām un smaidi Tu, skatoties mums acīs.... Tā varētu bezgalīgi raudzīties Tevī. [..] Turēt Tevi rokās, būt ikdienu vienotiem, ir mūsu abu vislielākais gods un mīlestības, Laimes piepildījums liels!”

Protams, ar dēla foto sociālajos tīklos dalās arī lepnais tētis.

https://www.instagram.com/p/CO2E9maApd4/

Kā zināms, pāris dzēra kāzas 2019. gada vasarā. Atgādinām, ka aktrise kanāla “STV Pirmā” šovā “Kad viņas satiekas” dalījās ar pikantām detaļām no priecīgā notikuma! Vairāk meklē 1188 Play!

Ieskaties arī šeit:


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...