Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Influencere Dita Grauda laidusi pasaulē meitiņu

Mazuļa istaba, Pixabay

Mazuļa istaba, Pixabay

Latvijā labi pazīstamā influencere un grima māksliniece Dita Grauda, kuru esam iepazinuši arī TV, gada noslēgumā sociālajos tīklos ir kļuvusi par mammu meitiņai. "Ziemassvētku brīnums mūsu ģimenē... Šis ir bijis skaists laiks manā dzīvē. Gaidību laiks. Vēlējos to izbaudīt un paturēt sev, bet tagad, kad meitiņa ir piedzimusi, dzīve iekrāsojas citās krāsās, un, šķiet, tā ir skaistākā loma sievietes dzīvē," viņa pavēstīja.

Graudu sveic arī daudzas slavenas dāmas:

Modele Dita Lapiņa: "Apsveicu, Ditiņ! Tik ļoti liels prieks par Jums!"

Aktrise Agnese Zeltiņa: "No sirds apsveicu!"

Dziedātāja Marta Grigale: "Cik skaisti jaunumi, no sirds sveicu!"

Māksliniece Ieva Bondare: "No visas sirds apsveicu un samīļoju cieši, cieši, cieši!"

TV personība Dagmāra Legante-Celmiņa: "Veselību, Laimi, Veiksmi un Mīlestību mazajai peciņai! Viss tikai sākas! Baudiet kopā būšanu! Tā ir tiešām jauna lapa tavā dzīves grāmatā, novēlu, lai tā būtu skaista, viegla, gaiša un smiekliem un skaistiem notikumiem pilna...."

Pasākumu organizētāja Ieva Koha-Zeltiņa: "Ak dieniņ, cik šī ir skaista dienas ziņa! Lai jums visiem īpaši izbaudāma kopābūšana un jaunā pasaule!"

https://www.instagram.com/p/CXkyUycAnEn/

Tā kā atvases vārds vēl nav zināms, piedāvājam 1188 Play noskatīties, kā pašmāju TV personība Uģis Kuģis ar sievu meklē variantus krišnaītu vārdiem otrajam bērniņam!

Lasi arī šo:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...