Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Influencerim Felipe Gabrielam nākas pamest Latviju

Influenceris un futbolists Felipe Gabriels, "STV Pirmā!" šova "Sapņu ķērājas" ekrānšāviņš

Influenceris un futbolists Felipe Gabriels, "STV Pirmā!" šova "Sapņu ķērājas" ekrānšāviņš

Latvijā dzīvojošais brazīliešu futbolists un influenceris Felipe Gabriels novembra otrajā pusē nāca klajā ar paziņojumu, ka viņam pēc teju septiņiem te pavadītiem gadiem nākas pamest šo valsti, kuru viņš tik ļoti iemīlējis. "Izskatās, ka man vairs nav iespējas būt šeit. Katru gadu ir grūtāk un grūtāk dabūt dokumentus, sakārtot manu situāciju. Es dabūju oficiālu darbu un visu, kā migrācija prasa, bet beigās nesanāca - man vairs nav atļaujas dzīvot šeit. Tas ir sāpīgi, jo sešus gadus dzīvoju Latvijā. Nākamgad būtu bijis septītais. Ir bēdīgi tagad lidot projām. Es zinu, ka man ir vairāk lietu, ko dot. Vairāk lietu, ko darīt šeit. Bet varbūt ir laiks doties," izteicās pašmāju slavenība, sakot paldies arī Porziņģiem un Jānim Krīvēnam, kuri centušies viņam palīdzēt.

Gabriels atklāja, ka gan jau atkal kaut kad atgriezīsies, bet pagaidām tas vienkārši nav iespējams: "Latvija izmainīja manu dzīvi un es esmu ļoti pateicīgs par to. Es esmu pateicīgs par jums, mani sekotāji. Šeit es atradu arī savu mīlestību - Rēziju. Man būs ļoti grūti bez viņas." Felipe aicina visus teikt saviem tuvajiem, ka mīl viņus, jo nekad nevar zināt, kas notiks rīt. Pati influencera mīļotā par notiekošo pie viņa ieraksta sociālajā tīklā "Instagram" izteicās šādi: "Mīlu tevi vienmēr, bumbuu."

Par Gabriela situāciju ir žēl daudzām pašmāju slavenībām, tajā skaitā Latvijā dzīvojošajam sardīnietim, TV personībai, grāmatu autoram un pasākumu vadītājam Roberto Meloni, kurš komentēja: "Aj, Felipe. Vai tiešām tāds cilvēks kā Tu, izcils piemērs ārzemniekiem Latvijā un dažiem "vietējiem", kuri pat paldies nemāk vai negrib pateikt, nav tiesības palikt Latvijā ? Es esmu bez vārdiem, bet es ceru, ka kāds no mūsu galvenajiem skatīsies šo video un rītdienā iedos Tev Latvijas goda pilsonību, lai Tu varētu atbraukt jebkurā brīdī bez čakariem un “hujiņām" ( atvainojos par franču vārdu). Tas, kas Tev notika, ir ļoti negodīgs, bet, protams, Tu esi pasaules cilvēks un jebkurā vietā atradīsi savus cilvēkus un būsi laimīgs."

https://www.instagram.com/p/CWoQCldI1W4/

Kā zināms, Felipe Gabriels ir redzams 360TV šovā "Četri uz koferiem" jaunajā sezonā, ceļojot kopā ar stilisti Žannu Dubsku, geštaltterapeitei Annu Lieckalniņu un "drag queen" Amunu Davis. Zemāk skaties 1188 Play video, kurā Felipe ar savu neizlēmību sadusmo ceļabiedrus.

Ieskaties:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...