Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Inita Sila - daudzas sievietes mēģina ar vīrieti manipulēt

Inita Sila, 1188 Play ekrānšāviņš

Inita Sila, 1188 Play ekrānšāviņš

Latvijas šķirto ģimeņu statistika galīgi nav iepriecinoša – ja tai ticam, izredzes kopā sagaidīt vecumdienas ir tikai nedaudz vairāk kā pusei laimīgo pāru, kas priecīgi satraukti dodas altāra virzienā. Kā raidījumā “Sieviete. Personīgi” secina žurnāliste un grāmatas autore Inita Sila, viens no iemesliem varētu būt tas, ka pieņemam lēmumu precēties pirms vēl savu izredzēto esam kārtīgi iepazinuši:

“Bieži vien notiek tā, ka mēs to cilvēku blakus patiesībā nemaz nepazīstam. Bet ir taču iespēja pavērot, kā viņš, piemēram, izturas pret saviem tuvākajiem cilvēkiem – vecākiem, ģimeni, draugiem. Tas visdrīzāk būs tas pats, kas sagaida tevi un jūsu kopīgos bērnus. Strādājot sieviešu žurnālos, daudz nācās novērot arī tendenci, kad sieviete vienpersoniski pieņem to lēmumu – gribu bērnu! Vīrietis to nemaz nav gribējis, bet tiek ar dažādām manipulācijām piedabūts piekrist .. Nu, un ko tad tu pēcāk brīnies?”

Pati Inita ar bijušo dzīves biedru ir pratuši sakārtot savas attiecības un vienoties par bērnam labvēlīgāko modeli. “Meitas tētis ļoti daudz iesaistījās viņas dzīvē, daudz biežāk, kā norunātās divas brīvdienas. Tomēr es uzskatu, ka bērnam ir labāk, ja viņa mājas ir vienas.”

Kā bērnu audzināšanas jautājumus pēc šķiršanās atrisinājis fotogrāfs Edijs Pālens un citi diskusijas dalībnieki, uzzināsit noskatoties šo video!

Skatieties arī:

Diāna Zande par dzīvi līdzatkarīgās attiecībās

Ievas Brantes skarbā pirmās laulības pieredze

Baiba Sipeniece-Gavare par kļūdām, ko vecāki pieļauj šķiroties


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...